“Зелені чоловічки” самі поставили під сумнів легітимність Зеленського, – Порошенко

0
1624
Президент України Петро Порошенко
Президент України Петро Порошенко

Претензії до ЦВК надумані і необґрунтовані. Адже комісія, яка не пропрацювала і року, бездоганно провела дві виборчі кампанії. Міжнародні організації і спостерігачі вибори президента і Верховної Ради визнали такими, що відповідають європейським стандартам.

Про це йдеться у зверненні Петра Порошенка до українців.

Голосуючи за звільнення ЦВК, більшість вистрілила собі у ногу. Власним сумнівним рішенням підставила під сумнів легітимність і Президента, і парламенту.

Однак, мотиви рішення слід все ж таки шукати не у минулому, а у майбутньому. Перші тижні роботи нового парламенту демонструють запит влади на слухняних виконавців у яких працює лише кнопка «за». Неважливо за що, невідомо за кого, головне виконувати інструкцію «за». Особливе занепокоєння викликають вибори на окупованих територіях. Все більше сигналів, що без виконання безпекового компоненту Мінських угод вони можуть відбутися на російських умовах. Несподівана заміна комісії може бути пов’язана саме з цим.

Я дякую членам ЦВК за проведення двох чесних виборів. Від імені «Європейської Солідарності» дякую фракції Голос за принципову неучасть у ще одному голосуванні, яке веде до авторитаризму. Дякую громадським організаціям, які намагалися утримати наших парламентських «стахановців» від сумнівного трудового рекорду. Час усвідомити, що захистити демократію та європейський вибір ми можемо тільки разом.


Leave a Reply