Збірна України з водного поло здобула перемогу у турнірі Ліга націй 2021

0
614
Збірна України з водного поло здобула перемогу у турнірі Ліга націй 2021

Збірна України з водного поло – тріумфальний переможець турніру Ліга націй 2021, який відбувався у чеському місті Брно з 26 по 28 листопада.

Про це ІВ Кулемет повідомила Галина Гузьо.

Це вперше за 20 років національна команди України виборола міжнародний трофей.

«Хочеться подякувати всій команді за ці неймовірні емоції. Хлопці продемонстрували характер і командний дух. Ми показали, що збірна України з водного поло рухається в правильному напрямку. Наша команда – дуже амбітна. Хочу відзначити патріотизм у збірній, всі гравці довели, що готові до останньої секунди битись за синьо-жовтий прапор на міжнародній арені. Впевнений, цей тріумф дасть поштовх у розвитку водного поло в Україні. Вітаю всю країну з перемогою, це нова успішна сторінка водного поло», – каже Олександр Свіщов, президент Федерації водного поло України.

Участь у змаганнях взяли 11 команд: Чехія, Словаччина, Бельгія, Швейцарія, Англія, Австрія, Уельс, Литва, Велика Британія U-19, Україна, ПАР.

«Дуже приємно виграти турнір Ліга націй. Зважаючи на те, що ми через коронавірусну пандемію не збирались два роки, результат, вважаю, чудовий. Кардинально змінився склад збірної України і ми на такому рівні зіграли дуже достойно. У нас багато молоді в команді і вони себе дуже добре показали у поєдинках. Ці змагання продемонстрували, що в нас є стержень в команді, ми – одне ціле. Матчі Ліги націй довели це», – зазначає капітан збірної України з водного поло Олександр Дядюра.

Найкращим гравцем турніру став гравець збірної Київської області Денис Гусаков. Вихованець одеської школи водного поло у кожному з поєдинків Ліги націй був одним із лідерів команди у басейні.

Залишити відповідь