Завтра Львів попрощається з Героєм Володимиром Калитином

0
153

Завтра, 23 січня, Львів прощатиметься з Героєм Володимиром Калитином, який захищав Україну. Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Про це пише Кулемет з посиланням на ЛМР.

Об 11:00 розпочнеться Чин похорону Героя у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, 11:30 – міська церемонія прощання на площі Ринок.

Поховають воїна на Личаківському кладовищі.

Маршрут похоронної процесії: Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла УГКЦ (вул. Театральна, 11) – пл. Катедральна – пл. Ринок (міська церемонія прощання) – вул. Руська – вул. Підвальна – вул. Володимира Винниченка – пл. Соборна – вул. Пекарська – вул. Шімзерів – вул. Мечникова – Личаківський цвинтар.

Володимир Калитин (26.06.1964-19.01.2023). Львів’янин.

Навчався у Середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №55 міста Львова. Закінчив колишнє професійно-технічне училище №43 за спеціальністю «столяр із виготовлення художніх меблів».

У 90-х роках працював на залізниці. Згодом розпочав діяльність у будівельній сфері в Україні та за кордоном. У вільний час захоплювався літературою, любив активний відпочинок. Брав участь у подіях на Майдані та займався волонтерською діяльністю.

З початком повномасштабного вторгнення добровільно вирішив стати на захист Батьківщини та вступив до лав окремого полку спеціального призначення «Азов» (полк ССО «Азов» Київ). Брав участь у обороні столиці, згодом виконував бойові завдання на східному напрямку.

У Володимира Калитина залишилися дружина, троє синів, донька та онуки.

Залишити відповідь