Завтра Львів попрощається із захисниками Едуардом Сироватським та Ігорем Габером

0
268

Завтра Львів попрощається із захисниками Едуардом Сироватським та Ігорем Габером

Про це пише Кулемет з посиланням на ЛМР.

🕯 Едуард Сироватський (17.09.1967-03.07.2023). Львів’янин. Навчався у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №48 міста Львова. Проходив службу у лавах Військ протиповітряної оборони Збройних Сил України. Близько 20-ти років пропрацював на підприємстві «Інтертранс». Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації повернувся з-за кордону та добровільно став на захист Батьківщини. Старший лейтенант. Виконував бойові завдання у лавах 65-ї окремої механізованої бригади оперативного командування «Захід».

🕯 Ігор Габер (22.01.1989-12.08.2023). Уродженець села Стрільбичі Львівської області. Здобув освіту у техніко-економічному фаховому коледжі Національного університету «Львівська політехніка». Із початком повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини від російських окупантів. Виконував бойові завдання у лавах 137-го окремого батальйону морської піхоти. Боронив державу на східному напрямку.

Чин похорону військових розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїнів на Личаківському кладовищі.

Світла пам’ять Героям! 🇺🇦

Leave a Reply