Затриманому у підозрі на хабарі підлегому Садового Олександру Агашкову вручили підозру та відпустили до вівторка

0
1011

Затриманому у підозрі на хабарі підлеглому Садового Олександру Агашкову вручили підозру та відпустили до вівторка, до судового засідання, на якому й будуть встановлювати запобіжний захід.

Про це у Фейсбуці повідомила депутат Львівської міськради від “Самопомочі” Юля Хомчин.

“Третій рік знаю Агашкова, знаю, як людину з загостреним відчуттям справедливості і високого рівня відповідальності. Як людину, яка з небайдужими мешканцями Левандівки вберегла цей Супутник і творить там культурну, молодіжну інституцію. Творить всупереч багатьом речам у не найкомфортніших умовах, хто був той знає. Десятки заходів за роки діяльності, свій фестиваль, гуртки і секції для дітей, вчиться сам, вчить інших ну і воює з МАФом. Сам Левандівський парк від забудови теж відстоював він і те середовище, яке навколо нього гуртується. Це те, що я бачу, знаю, на основі чого можу робити ці висновки. Свідченням цьому є й всебічна підтримка Сашка усіма вами, колегами, друзями, активістами, людьми культури, що дуже важливо для нього особисто і для ситуації загалом. Ця підтримка буде важливою і під час судового засідання.

Найважливіше на сьогодні, стан здоров’я Сашка, наша консолідація та єдність, без конспірології та зрад, з умом та фільтрами в інформаційних потоках”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, СБУ затримала на хабарі очільників одного з комунальних підприємств міськради.

Leave a Reply