Запровадження нових “митних” правил не зачепить звичайних туристів, – Долінська

0
2072

Запровадження нових правил безмитного ввезення товарів на територію України громадянами у ручній поклажі не зачепить звичайних туристів. Але припинить діяльність контрабандистів.

Про це сьогодні, 10 січня, під час прес-конференції на тему: “Зміни в податковому і митному законодавстві: вплив на бізнес-середовище”, яка відбулася у Львівському прес-клубі, заявила голова Ради територіального відділення Всеукраїнської громадської організації “Асоціація платників податків України”  у Львівській області Лілія Долінська, пише dailylviv.com

Вона нагадала, що з 1 січня 2018 року набув чинності Закон України № 2245-УІІІ “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році”.

– Згідно з цими змінами відтепер одна фізична особа може перевозити товари на суму 500 євро раз на три доби, перебуваючи за кордоном 24 години. Зміни абсолютно не зачепили українців, які їздять за кордон подорожувати. Адже, зазвичай, може їхати родина з трьох осіб. Тож їхній неоподаткований ліміт – 1500 євро, – пояснює вона.

Водночас, за її словами, дуже незручний цей закон для тих осіб, які займаються контрабандою та створюють черги на кордонах.

Залишити відповідь