Занедбаний дослідний завод НАНу у Львові продали за 14 млн грн

0
61
Занедбаний дослідний завод НАНу у Львові продали за 14 млн грн

Головна цінність підприємства на Ткацькій – понад 21 сотка землі недалеко від центру Львова, тому найвищу ставку зробила девелоперська компанія, яка займається будівництвом

За результатами онлайн-аукціону на Прозоро.Продажі, єдиний майновий комплекс державного підприємства “Львівський дослідний завод Національної академії наук України”, що на вулиці Ткацькій, 9  продали за 14, 08 млн грн. Саме таку суму запропонувала Львівська девелоперська компанія, яка займається будівництвом житлових і нежитлових будівель.

Найближчим конкурентом Львівської девелоперської компанії стало ТОВ “Іскра-Транс-Логістик”, остаточна пропозиція якої була 10 млн та 1 грн. Якщо переможець відмовиться укладати договір, то саме ця компанія зможе придбати завод.

“Фонд виставляв уже цей об’єкт на аукціон в жовтні 2022 року з ціною в межах 12,5 млн грн. Тоді аукціон не відбувся, бо не було претендентів, – повідомив керівник Фонду держмайна у Львівській області Владислав Калинець. – По-перше, так часто буває, що при торгах по аукціону з пониженням (50% від першого аукціону) ціна купівлі піднімається вище первинної ціни першого аукціону. По-друге, бенефіціаром переможця ТзОВ “Львівська девелоперська компанія” є громадянка Естонії Пірет Хаахр. А це Євросоюз”. Раніше в інтерв’ю “Еспресо.Захід” Владислав Калинець висловив впевненість, що  занедбане підприємство НАН на Ткацькій, навпроти фабрики “Світоч”,  вдасться продати.

“Гадаю, інвестору цей об’єкт буде цікавий насамперед через земельну складову, яка є під цими спорудами”, – заявив він в ін.

До словама, під майновим комплексом Львівський дослідний завод Національної академії наук України” понад 21 сотка землі, недалеко від центральної частини міста (Підзамче).

Залишити відповідь