Закінчення ремонтних робіт на вулиці Степана Бандери цьогоріч не варто очікувати, – Уляна Пак

0
1288

Закінчення ремонтних робіт на вул. Степана Бандери цьогоріч не варто очікувати.

Про це повідомила депутатка Львівської міської ради від “Європейської Солідарності”, голова комісії законності, депутатської діяльності, свободи слова та безпеки Уляна Пак, пише Кулемет.

Як свідчить обговорення проекту бюджету розвитку Львівської ОТГ на 2021 рік , коштів на закінчення розпочатих у 2020 році ремонтних робіт катастрофічно бракує.

«На жаль, цифри бюджету виглядають на те, що обіцянка про завершення ремонту вулиці Бандери у 2021 році виконана не буде через брак 74%!!! коштів. На Пекарську бракує 35% коштів. Схожа ситуація і з ремонтом інших вулиць, розпочатих перед минулорічними виборами…», – констатує стан справ депутат ЛМР Уляна Пак.

«Також не знайдеться коштів на погашення усіх минулорічних боргів за виконані роботи районними адміністраціями та продовження робіт по каналізуванню неканалізованих районів».

Вся біль минулорічних боргів у тому, що в процесі передвиборчих перегонів чинний тоді мер міста Львова Андрій Садовий хотів показати виборцям, який він господар і більшість ремонтних робіт у місті робив у борг, який львів’янам тепер прийдеться віддавати.

«Цілих 164 млн.грн. боргів за виконані роботи у 2020 перейшли у бюджет 2021. Зокрема, по напрямку освіти це 64 млн. грн.», – ділиться думками Пак Уляна у соціальній мережі FaceBook.

Не зважаючи на велику заборгованість міста та кількість незакінчених об’єктів, сотні мільйонів гривень знову скеровуються на покриття операційних видатків (зарплата, податки, комунальні послуги) глибоко збиткових комунальних підприємств.

Позитивним із обговорення проекту бюджету розвитку на 2021 рік є те, що депутатам все-таки вдалось переконати чиновників збільшити видатки на охорону здоров‘я та освіту.

Також зазначимо, що обговорення проекту бюджету Львівської ОТГ на 2021 рік продовжується ще цього тижня, а кінцеві рішення по всіх його пунктах будуть прийматись депутатами вже цієї середи, 25 лютого.

Нагадаємо, у Львові ремонт вулиці Степана Бандери уже став скандальним: там не раз виникали казуси.

Вартість ремонтних робіт завищили на 97 мільйонів гривень.

У Садового довго не хотіли визнавати, що вулиця буде розритою усю зиму.

21 жовтня 2020 року ремонтні роботи на вулиці Степана Бандери майже зупинялись.

12 народних депутатів України вимагали від Садового відповідей про ремонт цієї дороги, а Садовий прямо звинувачував мешканців у тому, що ремонтні роботи затягнуться у часі.

Бруківку із вулиці зберігають на Пластовій і її охороною займається “Львівводоканал“.

Через ремонт вулиці Степана Бандери львів’янин пропонує водіям їздити власним автомобілем через день.

Львівська обласна рада пропонувала Садовому облаштувати реверсний рух на вулиці Листопадового Чину, а львів’яни вимагали зберегти чотири смуги для руху транспорту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЧАСТИНУ БРУКІВКИ ІЗ ВУЛИЦІ БАНДЕРИ ЗАБЕРУТЬ У НЕВІДОМОМУ НАПРЯМКУ

У ЛЬВОВІ ЗАКЛИКАЮТЬ СТАТИ НА ЗАХИСТ БРУКІВКИ НА ВУЛИЦІ СТЕПАНА БАНДЕРИ

САДОВИЙ МАНІПУЛЮЄ ІНФОРМАЦІЄЮ ПРО РЕМОНТ ВУЛИЦІ БАНДЕРИ

Leave a Reply