Захисникам на передову з Львівщини відправили 40 пічок для обігріву

0
194
Захисникам на передову з Львівщини відправили 40 пічок для обігріву

40 пічок – буржуйок для 24-ї ОМБр відправили з Львівщини. Про це повідомив депутат Львівської обласної ради, командир мотопіхотного взводу 24 ОМБр Степан Буняк.

Він подякував колегам депутатам та усім благодійникам, які долучилися до збору коштів та закупівлі печей.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу ЛОР.

Степан Буняк у 2014 році приєднався до механізованої бригади імені короля Данила, та був учасником АТО. Після повномасштабного вторгнення російських військ він одним із перших прибув в районний центр комплектування та вирушив на фронт. У боях під Попасною 8 квітня військовий отримав важке поранення, після якого проходив лікування в Німеччині.

«Шкодую, що ще не можу разом зі своїми мужніми героїчними побратимами боронити Україну. Триває процес реабілітації. Але разом з однодумцями  наближаємо нашу спільну Перемогу», – зазначив Степан Буняк.   Він наголошує, що зима у східних областях України буває дуже морозною і вітряною, з неочікуваними відлигами. Тому необхідно вже дбати про те, щоб взимку у бліндажах наших воїнів було тепло і сухо.

«Ми відправили засоби обігріву, це компактні пічки, які швидко обігрівають приміщення. Продовжуємо збираємо кошти на шоломи, змінні комплекти зимової форми та на зимові шини для пікапів, якими їздять наші захисники», – наголосив Степан Буняк та закликав усіх більше турбуватися про наших воїнів.

Leave a Reply