Захищав Україну від окупантів: завтра Львів проведе в останню путь Героя Деніеля Вітні Свіфта

0
76

Завтра, 31 січня, Львів попрощається із Деніелем Вітні Свіфтом, який загинув, захищаючи Україну від російських окупантів.

Про це пише Кулемет з посиланням на ЛМР.

Прощання із полеглим відбудеться о 10:00 у Латинському катедральному соборі (пл. Катедральна, 7), о 10:45 – міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героя у США.

Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Біографічна довідка

Деніел Вітні Свіфт (06.03.1987-19.01.2023). Уродженець міста Медфорд, США, штат Орегон.

Боєць військового підрозділу спеціального призначення Військово-морських сил Сполучених Штатів Америки, більш відомого як «морські котики». Брав безпосередню участь у військових кампаніях в Іраку, Афганістані та ін.

Будучи у Орегоні, працював поліцейським.

Під час проходження служби був нагороджений американським орденом «Легіон Заслуг». Із початком повномасштабного вторгнення Указом Президента України був відзначений орденом Богдана Хмельницького III ступеня.

Боровся із російськими окупантами у лавах Інтернаціонального легіону при Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України.

Деніел Вітні Свіфт був люблячим сином, братом та батьком чотирьох дітей.

Leave a Reply