Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр отримав 10 тонн обладнання та медичних товарів

0
161
Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр отримав 10 тонн обладнання та медичних товарів

Сьогодні, 19 січня, у комунальний заклад Львівської обласної ради «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр» прибув черговий вантаж із функціональними ліжками, моніторами, комплектами для надання першої допомоги, апаратами для серцево-легеневої реанімації, тонометрами, пульсоксиметрами, діагностичними ліхтариками, а також близько 500 упакувань товарів медичного призначення для роботи хірургічного відділення.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу Львівської обласної ради.

Загалом близько 10 тонн вантажу, вартістю понад 16 млн грн, доставили до дитячої лікарні представники Товариства Червоного Хреста України, завдяки донорській підтримці Червоного Хреста Чеської Республіки.

Заступник голови Львівської обласної ради Юрій Холод подякував представникам Товариства Червоного Хреста за допомогу медичним закладам Львівщини.

«З початком повномасштабного російського вторгнення «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр» став однією з ключових установ, в якій кооперуються медики з цілого світу. Звідси ми евакуююємо на подальше спеціалізоване лікування малечу у різні клініки Європи та Америки. Розвиток дитячої медицини є для нас пріоритетним напрямом роботи», – наголосив Юрій Холод та подякував всім партнерам, які долучилися до збору і передачі гуманітарного вантажу.

Нагадаємо, у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі щорічно на стаціонарному лікуванні перебувають понад 7 тис. дітей, крім того, понад 70 тис. пацієнтів отримують амбулаторні консультації. А від початку активних бойових дій, лікарня працює у посиленому режимі та цілодобово приймає пацієнтів з усієї України.

За словами президента Товариства Червоного Хреста України Миколи Поліщука, організація разом з партнерами по руху докладає максимум зусиль для полегшення гуманітарної ситуації в Україні.

«Сьогодні у цій лікарні я вкотре переконався, наскільки педіатрія стала доступною і розвиненою. Тут опрацьовують нові наукові напрямки, вдосконалюють практику. Лікарі рятують життя дітей зі складними проблемами, дають шанс кожному на здорове майбутнє. Ми знаємо наскільки важлива сьогодні підтримка української медицини та робимо все залежне від нас в цьому напрямку», – зазначив Микола Поліщук.

Директор Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру Андрій Синюта наголосив, що отримані сучасні ліжка підвищать комфорт для дітей.

“Пацієнт в такому ліжку може обирати зручне положення, автоматично регулювати нахил тіла. Також ми отримали апарати для реанімації, монітори, які визначають рівень кисню, кардіограму та частоту дихання. Лікар одразу бачить, що відбувається з пацієнтом. Наша ефективність сьогодні залежать від багатьох факторів, у тому числі – від допомоги благодійних організацій, яка сьогодні є надзвичайно потрібною. Ми контактуємо з різними організаціями, формуємо запити на усі потреби лікарні й дуже вдячні партнерам та донорам за допомогу”, – наголосив Андрій Синюта.

Залишити відповідь