Західноукраїнський офіс Європейської Бізнес Асоціації провів щорічні загальні збори

0
1227

У п’ятницю, 8 грудня, у Львівській опері відбулися чергові щорічні загальні збори членів Західноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації. Керівники іноземних та вітчизняних компаній обговорювали результати роботи цього року та спланували діяльність Асоціації на 2018 рік. Участь у заході взяв голова Львівської ОДА Олег Синютка. Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Голова Львівської ОДА серед іншого, відзначив величезний внесок Асоціації у розвиток бізнес середовища та створення інвестиційного клімату, а також розповів про результати спільних проектів і важливість чесного та прозорого ведення бізнесу.

“Вашими словами, переконаннями та працею ви створюєте зовсім іншу – привабливу для людей Львівщину. Адже якщо люди прагнуть саме від вас отримати підтвердження, що Львівщина найкраща. Я би хотів, щоб ви завжди відчували, що ми намагаємося бути поруч і підставити плече, коли Вам потрібно зробити впевнений крок уперед”, – зазначив Олег Синютка.

Від імені учасників Західноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації Олегу Синютці вручили подяку за покращення бізнес-клімату та залучення інвесторів.

Довідково:

Європейська Бізнес Асоціація:

Асоціація була заснована в 1999 році за підтримки Європейської Комісії в Україні. З того часу розвинулась до найбільш впливового та найчисельнішого об’єднання бізнесу в Україні. Працює, аби надати своїм компаніям можливість спільними зусиллями вирішити важливі для інвестиційного клімату України питання та покращити його на користь індустрії, суспільства, економіки та країни в цілому.

Західноукраїнський офіс був створений у березні 2004 року, з метою підтримки компаній з іноземними інвестиціями, які працюють в західному регіоні України. На сьогодні Офіс охоплює Львівську, Івано-Франківську та Тернопільську області. Офіс, проводить загальні збори членів Асоціації та організовує різноманітні заходи для них.

Залишити відповідь