Західній Україні потрібно максимально мобілізуватися і дати відсіч російській загрозі, – Юрій Гринів

0
1570

Західній Україні потрібно максимально мобілізуватися і дати відсіч російській загрозі, адже Росія вже визначилася із своїм лідером симпатій серед кандидатів у президенти України. Про це сьогодні, 31 березня, під час виборчого марафону в прес-центрі Гал-інфо “Вибори Президента України 2019″ заявив голова Львівської територіальної організації БПП «Солідарність» Юрій Гринів.

Він зазначив, що вже є інформація з 99% дільниць на Львівщині і явка становить понад 41%.

«Ця цифра не надто відрізняється від попередніх президентських кампаній. Завжди на західній Україні до президентських кампаній є жвавий інтерес. Останні президентські вибори були на межі вирішення долі і цьогорічна не є виключенням. Дуже багато є проросійських кандидатів. Сподіваюсь, що здоровий глузд візьме гору і виборці не допустять реваншу проросійських сил в Україні», – сказав Юрій Гринів.

Щодо ходу виборчого процесу він розповів, що усі 100% дільниць відкрилися майже вчасно і процес голосування добре організований.

«Як мені відомо, на Львівщині не відсторонили від роботи жодного спостерігача. Звісно трапляються дрібні порушення, але якихось системних порушень, які могли б вплинути на результати виборів, немає», – наголосив Юрій Гринів.

Водночас Юрій Гринів наголосив, що деяким пропутінським та проросійським кандидатам прогнозують високі показники.

«Знаємо, що декого напряму підтримує Росія і усіляко агітує за цього кандидата. Саме тому Західній Україні потрібно максимально мобілізуватися і дати відсіч російській загрозі», – наголосив Юрій Гринів.

Залишити відповідь