Забудькуватому журналісту із РФ заборони в’їзд в Україну на три роки

0
913

Співробітники Державної прикордонної служби проводить низку необхідних заходів щодо виявлення правопорушників, які незаконно потрапляють на територію України через закриті пункти пропуску на тимчасово окупованих територіях. Про це інформує прес-служба ДПСУ.

Таких осіб охоронці кордону виявляють як під час прикордонного контролю в пунктах пропуску, так і в ході інших заходів перевірки, в тому числі і оперативних.

Під час проведення таких заходів нещодавно в поле зору оперативних співробітників прикордонного відомства потрапив і громадянин Росії, який перебував в Україні з приватною метою та відлітав зворотним рейсом із аеропорту «Бориспіль». Росіянина співробітники Держприкордонслужби запросили для додаткового спілкування, адже на момент його відльоту з України стало відомо, що він порушив українське законодавство, а саме – незаконно перетнув кордону у закритому пункті пропуску ТОТ АР Крим.

Під час розмови чоловік усіляко заперечував про своє перебування у Криму та почав плутатись у своїх відповідях на запитання правоохоронців.

І тільки під час наведення беззаперечних доказів росіянин таки «згадав», як саме він потрапив на територію України у 2018 році.

Наразі за порушення законів України прикордонники заборонили росіянину в’їзд на територію нашої країни терміном на 3 роки та відправили зворотним рейсом до Мінська.

Залишити відповідь