За пів року львів’яни витратили на нові авто 60 млн доларів

0
778

Впродовж січня-червня у Львові та області зареєстрували 1 800 нових автомобілів на загальну вартість 60 млн доларів.

Позашляховики і кросовери становили 80% від загальної кількості проданих авто в регіоні. Дизельними двигунами були обладнані 30% автомобілів. Середня ціна склала 33 300 доларів, якщо не враховувати вартості додаткового обладнання, – повідомляє прес-служба сайту з продажу автомобілів RST.ua.

Найпопулярнішим брендом була Toyota. У регіоні з початку року придбали 260 таких автомобілів на суму 9 млн доларів. Кросовер Kia Sportage став бестселером серед моделей і покрив 9% продажів. Крім нього часто купували Toyota RAV4 і Renault Logan.

Загалом впродовж січня-червня в Україні зареєстрували 48 000 нових автомобілів на загальну вартість 1,5 млрд доларів. Це на 23% більше, ніж в аналогічний період минулого року. Серед усіх зареєстрованих в Україні авто були й автомобілі преміум-сегменту: 4 Rolls-Royce Cullinan; 1 Rolls-Royce Wraith; 1 Rolls-Royce Ghost; 9 Bentley Continental GT; 5 Bentley Flying Spur та 1 Aston Martin DB11.

Нагадаємо, у травні у Львові та області придбали 310 нових автомобілів на суму 10 млн доларів, найпопулярнішою маркою серед яких також було Renault. Серед моделей тоді найбільшу кількість продажів отримали Kia Sportage, Renault Sandero і Toyota RAV4.

Залишити відповідь