За останні два роки Зеленський 14 разів літав у гості до Коломойського, – ЗМІ

0
633

Протягом двох останніх років шоумен, кандидат у президенти Володимир Зеленський 11 разів літав до Женеви, коли там перебував олігарх Ігор Коломойський, а після його переїзду в Ізраїль ще тричі злітав до Тель-Авіва.

Про це йдеться у розслідуванні програми “Схеми“, що є проектом “Радіо Свобода”.

Журналісти зазначають, що в кожній другій поїздці кандидата у президенти супроводжував юрист олігарха Андрій Богдан, який згодом став головним юридичним радником кампанії Зеленського на виборах президента.

“Так, у Женеву Зеленський літав у лютому, квітні, листопаді та грудні 2017-го року, а потім в січні, в лютому (двічі), в березні, в квітні (двічі) та у червні 2018 року. У п’яти з цих поїздок Андрій Богдан летів разом з ним”, – розповідають “Схеми”.

Наприкінці літа 2018 року Коломойський переїхав в Ізраїль. Після цього Зеленський двічі літав у Тель-Авів у супроводі Андрія Богдана – у листопаді та грудні 2018-го року. Під час грудневої поїздки до них долучився голова партії “Слуга народу” Іван Баканов.

Також розслідувачі зазначають, що Володимир Зеленський протягом цього часу неодноразово літав на приватних літаках разом із бізнес-партнерами олігарха Коломойського – Геннадієм Боголюбовим, братами Ігорем та Григорієм Суркісами, Тімуром Міндічем.

Журналісти оприлюднили відповідну інфографіку.

Ігор Коломойський у телефонному коментарі “Схемам” спершу повідомив, що Зеленський справді літав до нього на день народження в Женеву в лютому 2018 року. На уточнення, чи тоді це була їхня остання зустріч, олігарх сказав: “По-моєму, так. Ви коли починаєте, ставите запитання, як слідчий, так я починаю соватися. Ну, може, десь і перетнувся, але чорт його знає. Ну так, цілеспрямованих зустрічей якихось немає. Ну тим паче, ми ж розуміли, що вже почалася політична історія, тому всі ці зв’язки, що його компрометують, нам не потрібні”.

Андрій Богдан відмовився говорити про причини відвідування Женеви і Тель-Авіва в компанії Зеленського, посилаючись на те, що це “його приватне життя”.

“Схемам” не вдалося отримати пояснення Зеленського про причини частих перельотів у Тель-Авів та Женеву з юристом Коломойського. Кандидат у президенти не відповідав на  дзвінки, а штаб Зеленського залишив без відповіді запит з проханням про коментар


Leave a Reply