З вересня львівські школярі можуть продовжити навчання дистанційно

0
917
Нова школа на Пустомитівщині відкрила двері для більше п’яти сотень учнів

У вересні учні повернуться до навчання у форматі онлайн, якщо епідеміологічна ситуація в країні буде нестабільна. Про це 2-го червня повідомила народна депутатка Наталія Піпа  під час онлайн-дискусії “Голос міста: Випускники 2030: Що і як вчити сьогодні”.

За словами Наталії Піпи продовження дистанційної освіти в новому навчальному році вже обговорюється у Києві, тому освітяни мають підготуватися заздалегідь до гіршого сценарію. За літо вони мають відлагодити і вдосконалити систему навчання через інтернет.

“Дистанційна освіта передбачає системне навчання. Тому у вересні точно потрібен час, щоб підсумувати, як закінчився цей рік, пригадати матеріал і заповнити прогалини в знаннях. Є діти у селах, які через технічні причини пропустили уроки або не змогли адаптуватися до такого формату. Їхнє навчання теж треба певним чином надолужувати”, – каже Наталія Піпа.

Зі свого боку Олександр Козловський, директор школи “Будокан”, під час дискусії зазначив, що для якісного навчального процесу потрібно не лише навчити викладачів працювати з сучасними технологіями, а й подумати, як організувати онлайн-уроки тим вчителям, які не мають ґаджетів.

Якщо буде друга хвиля коронавірусу, школи мають передусім підготуватися технічно, йдеться у повідомленні прес-служби ЛОО Голос.

Нагадаємо, що цього року через карантин школярі завершили навчальний рік дистанційно. 

 

Залишити відповідь