З понеділка у Дрогобичі відкриють продуктовий ринок

0
1121
Фото ДМР

У четвер, 23 квітня, комісія з питань ТЕБ та НС прийняла рішення про відновлення роботи частини центрального продуктового ринку у Дрогобичі (верхня та середня частини), а також м’ясного павільйону на площі Малий ринок. Про це інформує прес-служба Дрогобицької міської ради.

Адміністрація ринку зобов’язана виконати всі епідеміологічні норми перебування покупців на території ринку, а також ці норми мають бути дотримані з боку самих підприємців.

Основна умова роботи ринку – відсутність стихійної торгівлі на прилеглих до ринку територіях. За дотриманням цієї вимоги стежитиме адміністрація ринку.

Міський голова Дрогобича Тарас Кучма наголосив, що дотримання всіх карантинних норм, відсутність стихійної торгівлі – умова номер один. У разі порушення карантинних заходів, діяльність ринку припинять.

Підприємці та адміністрація ринку мають контролювати дистанцію між людьми.

Начальник відділу охорони здоров’я ДМР Володимир Чуба наголосив на важливості вимірювання температури особам, які бажають здійснити купівлю продуктів на ринку. А також рекомендував забезпечити дотримання карантинних норм не лише на території ринку, а й на вході до нього.

Стежитиме за дотриманням карантинних норм поліція та муніципальна варта.

Начальник відділу економіки Тарас Бачинський закликав адміністрацію ринку моніторити ціни на продукти з метою недопущення їх зростання.

Впродовж вихідних заплановано проведення дезінфекції території ринку.

Ринок планують відкрити з 27 квітня.


Leave a Reply