З понеділка на Львівщині планують розпочати навчальний процес

0
452
З понеділка на Львівщині планують розпочати навчальний процес

Департамент освіти й науки та всі структурні підрозділи Львівської обласної військової адміністрації загалом роблять все можливе, щоб з понеділка на Львівщині стартував освітній процес.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу Львівської обласної ради.

«Скоріш за все, з наступного тижня розпочнеться не стаціонарне, а дистанційне навчання»,- проінформував під час брифінгу заступник начальника Львівської обласної військової адміністрації Іван Собко.

Він також запевнив, що діти, які прибули на територію Львівщини з інших областей, перебувають під наглядом та забезпечені усім необхідним. Освітні соціальні заклади укомплектовані майже на 100 відсотків. Новоприбулі діти будуть долучені до навчання у школах області. Зараз надзвичайно велике навантаження на бюджетну сферу, проте система функціонує стабільно. Всі субвенції з державного бюджету надходять ритмічно, без затримок. Виплати зарплат, пенсій, соціальної допомоги здійснюються вчасно.

«Ми справляємося з питаннями життєзабезпечення області, всіх приймаємо, годуємо. Щоб швидко та ефективно розв’язувати проблеми залучаємо позабюджетні кошти, ділимо відповідальність з головами територіальних громад, керівниками установ»,- додав Іван Собко та попросив мешканців Львівщини з особливою турботою ставитися до вимушено переселених осіб.

Leave a Reply