З початку року львів’яни витратили на нові авто 25 мільйонів доларів

0
721

У першому кварталі 2019 року у Львові та області зареєстрували 800 нових автомобілів на суму $25 млн.

Більшість зареєстрованих машин входила у ціновий діапазон $17-35 тис, а середня вартість кожного авто склала $32 тис. Найпопулярнішою маркою в регіоні було Kia. Львів’яни придбали 130 автомобілів цього бренду на суму $3 млн, – повідомляє сайт з продажу автомобілів RST.ua.

Серед машин А-класу найчастіше купували Peugeot 108. У B-класі лідером стало Renault Sandero. Найпопулярніша модель у C-класі – Toyota Corolla. Skoda Octavia найчастіше купували серед машин класу D. У сегменті E найбільше продажів отримала Toyota Camry. У F-класі бестселером був Mercedes S-Class. Серед позашляховиків лідером продажів став кросовер Kia Sportage, який був найпопулярнішим серед усіх сегментів.

Загалом, у січні-березні 2019 року в Україні зареєстрували понад 18 тис нових автомобілів на суму $550 млн. Найбільшу кількість авто купили в столиці. Кияни за 3 місяці придбали понад 7 тисяч авто на загальну суму $230 млн.

Нагадаємо, впродовж минулого року у Львові та області зареєстрували майже 4 тис нових автомобілів, а сума покупок склала $120 млн.


Leave a Reply