З нагоди ювілею В’ячеслава Чорновола погасили маркований конверт

0
1198

Сьогодні, 26 грудня, у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулася наукова конференція з нагоди 80-річчя від дня народження В’ячеслава Чорновола. Про це інформує прес-служба ЛОДА.

В межах конференції науковці та громадські діячі, серед яких Степан Давимука, Ігор Калинець, Ярослав Кендзьор та інші, взяли участь у пленарних засіданнях на теми життя і діяльності  В’ячеслава Чорновола.

«Чорновіл жив Україною і жив для України. У системі, що контролювала свідомість кожного громадянина, він був вільним. Він залишив нам багато надбань завдяки своїй роботі та думкам. І ця конференція, що символічно відбувається в університеті Франка, мусить залучати молодь. Адже вони повинні знати як Чорновіл жив, що він думав та для кого творив», – зазначила під час вітального слова заступник голови-керівник апарату Львівської ОДА Маріанна Вільшинська.

Окрім того, в межах конференції відбулось урочисте спецпогашення маркованого конверту з нагоди 80-річчя від дня народження  В’ячеслава Чорновола.

Leave a Reply