З лікарні виписали 10-річну дівчинку, яка постраждала під час жахливої ДТП у Рудках

0
308

З лікарні виписали 10-річну дівчинку, яка постраждала під час жахливої ДТП у Рудках.

Про це пише Кулемет з посиланням на повідомлення дитячої лікарні на Орлика.

“Вчора з нашого ортопедо-травматологічного відділення на амбулаторне лікування додому була виписана 10-річна Тетянка, яка у вересні постраждала внаслідок ДТП у місті Рудки Самбірського району Львівщини”, – йдеться у повідомленні.

“Її шлях у нашій лікарні був довгий і не простий, але вона все витримала і виписана додому у задовільному стані. Дівчинка самостійно харчується звичайною не подрібненою їжею, усміхається, активна, самостійно сидить у ліжку та готується до вертикалізації, а в подальшому – до протезування. Додому йшла з позитивним настроєм та, дякуючи Богу і нашим лікарям, зі збереженим життям.

А починалося все з відділення інтенсивної терапії для дітей після трансплантацій, нейрохірургічних та реконструктивних операцій, куди дівчинку було доставлено у важкому стані, обумовленому політравмаю, закритою черепно – мозковою травмою, забоєм головного мозку важкого ступеня, мозкова кома 2, закритою травмаю грудної клітки, тупою травмою живота, травматичною ампутацією лівої нижньої кінцівки на рівні нижньої третини стегнової кістки. У дівчинки були множинні переломи тазу, нижніх та верхніх кінцівок.

Завдяки проведеним реанімаційним заходам, життя дівчинки вдалося зберегти та відновити життєво-важливі функції. Дівчинка була виведена з коми у стан нормальної фізіологічної свідомості. Їй було проведено 2 оперативні втручання за життєвими показами.

Після переводу в ортопедо-травматологічне відділення, їй було проведено лікування важкого перелому кісток тазу за допомогою апарату зовнішньої фіксації, оперативне лікування перелому шийки стегнової кістки, консервативно проліковані переломи кісток правої гомілки та лівої плечової кістки. Також проведена операція на лицевому черепі – це високотехнічне оперативне втручання зі збереження жувального суглобу у дитини.

Також, ще з перших днів перебування у відділенні інтенсивної терапії, наші фахівці з реабілітації почали працювати над відновленням Тетяни. Функція ручок та ніжки після множинних переломів повністю відновлена , також Тетяна сама вже сідає і невдовзі після повторного обстеження розпочне свій шлях відновлення ходьби.

Таня продовжуватиме лікування амбулаторно.

Дякуємо усім, хто підтримував сім’ю та вірив у те, що Таня житиме!”, – йдеться у повідомленні.

Leave a Reply