З Києва до Львова курсуватиме двоповерховий електропоїзд Skoda (ФОТО)

0
1266

30 грудня 2021 року АТ «Укрзалізниця» відправить у перший рейс двоповерховий електропоїзд Skoda за маршрутом №747 Київ — Львів.

Про це пише Кулемет з посиланням на Укрзалізницю.

Поїзд відправлятиметься з Києва о 16:41 та прибуватиме до Львова о 00:45. На шляху прямування поїзд зупинятиметься на станціях Вінниця, Хмельницький, Тернопіль та інших.

Ремонт 6-вагонного електропоїзда чеського виробництва Skoda побудови 2012 року здійснювався на ПрАТ «Київський електровагоноремонтний завод» АТ «Укрзалізниця». Поїзд прибув на підприємство для проведення ремонтних робіт у лютому 2021 року, і за 11 місяців був повністю оновлений. Поїзд обладнаний розетками з USB-роз’ємами для кожного пасажира, сповивальними столиками в головних вагонах, пандусами та місцями для перевезення людей з інвалідністю, тримачами для велосипедів, системами відеоспостереження, кондиціювання, вентиляції, пожежної сигналізації та пожежогасіння, вакуумними туалетами.

Початок акредитації ЗМІ: 15:45, Центральний залізничний вокзал м. Києва.

Обов’язкова попередня акредитація за посиланням: https://forms.gle/r7d1gVgSbTRYu1cq6.

У рамках презентації оновленого електропоїзда буде також представлена партія нових пасажирських СВ-вагонів 2021 року виробництва, що були замовлені за кошти державного бюджету в цьому році. З нових вагонів цієї та попередньої партії сформовано склад поїзда №229 Київ — Ужгород, квитки на який вже у продажу.

У цих вагонах враховано побажання пасажирів перенести пульт керування освітленням нижче для зручності пасажирів будь-якого зросту, а також змінено конструкції опускання столика, нижньої полиці та відкриття сміттєвих баків прихованою педаллю. Для пасажирів з порушеннями зору передбачено контрастну вхідну зону та додаткове освітлення сходів, підсвітку номерів купе.

У наступних вагонах нової партії також буде додатково зроблено маркування шрифтом Брайля. Крім цього, буде представлена оновлена зона відпочинку для пасажирів на Центральному залізничному вокзалі Києва — Business&Family Lounge by UZ.

Залишити відповідь