З другого кварталу 2021 року у Львові запрацює електронний квиток, – Синютка

0
461
Синютка під час зустрічі із львів’янами

Автобусний маршрут №26, що курсував з вулиці Миколайчука до Антонича буде відновлено.

Про це домовилися на зустрічі з мешканцями вулиці Щурата, повідомив кандидат на пост очільника Львівської ОТГ Олег Синютка, пише Кулемет.

“Транспортне сполучення останнім часом стало проблемою всього міста, а міська влада щоразу скорочує кількість маршрутів автобусів до так званих спальних районів, обмежуючи можливості пересування і мобільність мешканців міста. І це вже стало нормою. Уявіть, що до вулиці Щурата зараз можна дістатися лише двома маршрутами, та й ті обслуговуються невеличкими транспортними засобами. В години пік у тісних салонах автобусів знаходиться багато людей. А це дискомфорт і небезпека для здоров’я”, – написав Синютка.

Тому він запропонував рішення: з другого кварталу наступного року запустимо електронний квиток, який гарантуватиме якісний проїзд для кожного пасажира.

“Пенсіонери та малозабезпечені будуть їздити безкоштовно і без обмежень, як гарантує їм українське законодавство. Щоб транспорт їздив за графіком і якісні послуги однаково надавалися всім категоріям пасажирів, ми перебудуємо існуючу нині недолугу систему транспортних перевезень в місті. Запустимо більші автобуси, щоб пасажири почувалися в безпеці. У громадському транспорті буде чисто, приємно і комфортно їздити. Зробимо Львів комфортним для його мешканців”, – підсумував Олег Синютка.

Автобусний маршрут №26, що курсував з вулиці Миколайчука до Антонича буде відновлено.
Про це домовилися на зустрічі з …

Опубліковано Олегом Синюткою Четвер, 12 листопада 2020 р.

Leave a Reply