З чого почати ремонт з компанією Fullhouse

0
244

Найскладніше у ремонті – не тільки його закінчити, але і почати. Наприклад, для того щоб почати ремонт квартир у Львові, потрібно знайти компанію, яка зможе виконати роботу якісно та відносно недорого

Найскладніше у ремонті – не тільки його закінчити, але і почати. Наприклад, для того щоб почати ремонт квартир у Львові, потрібно знайти компанію, яка зможе виконати роботу якісно та відносно недорого. Це завдання не відрізняється простотою. Але якщо знаєте де шукати, воно буде успішно виконано. Наприклад, зверніться за послугами до компанії Fullhouse, отримаєте якісну та послідовну роботу. І що головне, з розумом витратите свої кошти. Для ремонту такий підхід дійсно подібний героїзму, адже ви навіть не помічаєте, коли та куди діваються кошти. Навіть якщо нічого особливого не купували. Щоб зекономити, але отримати потрібний результат, варто серйозно підійти до процесу та виконувати роботу послідовно.

Скористайтесь послугами експерта від Fullhouse, щоб визначитись з типом ремонту

Разом з експертом від компанії Fullhouse розібратись, як відремонтувати квартиру буде просто. Наймати спеціаліста саме на цьому етапі не обов’язково, але все ж бажано, якщо для вас цей досвід перший. Давайте детально розглянемо причини, чому з професіоналом варто співпрацювати навіть на цьому етапі:

  • Спеціаліст об’єктивно оцінить стан приміщення. У багатьох старих квартирах потрібно робити капітальний ремонт, але замінюють тільки вікна, двері, клеять нові шпалери та на цьому закінчують роботу. Тобто, виконують косметичний ремонт тоді, коли потрібен капітальний. Звісно, з таким підходом ремонт знадобиться часто, оскільки основної проблеми він не вирішить.
  • Професіонал розкаже, які саме роботи потрібно виконати у вашому домі. Зазвичай капітальний ремонт передбачає демонтажні роботи, перепланування перегородок, та їх зведення. Також виконують монтаж стелі, обробку стін та підлоги.
  • Консультант виконає необхідні заміри, щоб скласти план, скільки матеріалів потрібно придбати.

І це далеко не всі пункти, тому якщо вам складно оцінити обсяг ремонту і необхідні дії самостійно, зверніться до фахівця. Необов’язково замовляти дизайн-проект, адже можна подумати, та підібрати стиль, який вам сподобається самостійно. Але якщо проігнорувати рекомендації спеціаліста, новий ремонт, навіть якщо він косметичний, може бути зіпсований тріщинками на стіні, нерівною підлогою або іншими дефектами.

Звісно, від кількості та складності багато чого залежить. У тому числі ціна майбутніх робіт. Тому, щоб не платити за все двічі, варто звернути увагу на складні проблеми, і тільки після того як вони будуть вирішені, розпочати косметичний ремонт. Тоді зовнішній вигляд вашого дому точно не зіпсують ніякі протечі у трубах або щілини у вікнах.

Вибирайте дизайн інтер’єру з Fullhouse

Косметичний ремонт, виконаний компанією Fullhouse, творить чудеса. Але потрібно, щоб його продумував професіонал. Професійне рішення дійсно може зробити диво. Але участь дизайнера часто є занадто дорогою для економного ремонту. У такому випадку у Fullhouse можуть провести незначну консультацію, щоб клієнт зрозумів, у якому напрямку йому зручніше рухатись.

Наприклад, обрати, які кольорові рішення найбільше подобаються – краще зупинитись на яскравих кольорах чи стриманій кольоровій гаммі. Також варто звернути увагу на мінімалізм, чи щось помпезне. Хоча завжди можна обрати щось середнє.

З допомогою спеціаліста виділіть, які риси хотіли б бачити у своєму домі після завершення ремонту. Маючи цей перелік, професіонали зможуть підібрати матеріали та приступити до роботи, маючи чітке уявлення про те, чого від них чекають.


Leave a Reply