З 5 поверху лікарні швидкої медичної допомоги вистрибнув чоловік

0
1339

Сьогодні, 24 березня, приблизно о 08.00 год, з 5 поверху лікарні швидкої медичної допомоги (вул. Миколайчука, 9) вистрибнув чоловік. Пацієнт зранку захотів піти помолитися до каплички, а потім відчинив вікно і вистрибнув. Від отриманих травм чоловік помер.

Про це пише прес-служба Львівської міської ради.

«Пацієнт поступив до нас 22 березня ввечері. За цей час його загальний стан покращився”, — розповіла Леся Кобецька, медичний директор з лікувальної роботи міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги.

За її словами, сьогодні зранку він побажав піти помолитися до каплички, яка є у нас у лікарні. Пішов туди разом з дружиною.

“Після молитви сказав, що хоче подихати повітрям і підійшов до вікна. Відчинив вікно і вистрибнув. Жінка і медсестра не змогли його затримати. Від отриманих травм чоловік помер на місці. Чоловіку було 72 роки. Зараз в лікарні працює поліція, також ми провели своє розслідування — спілкувалися з усіма працівниками, які були дотичні до його лікування”, — розповіла Леся Кобецька, медичний директор з лікувальної роботи міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги.

Залишити відповідь