З 15 червня в Україні відновиться регулярне авіаційне сполучення

0
251

З 15 червня в Україні відновиться регулярне авіаційне сполучення.

Про це у Facebook повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

“Робота транспорту в Україні поступово відновлюватиметься вже з 22 травня. Сьогодні Уряд прийняв чи не найочікуваніше рішення за весь час карантину. Ми багато до нього готувалися, адже безпека і здоров’я – це найважливіше”, – йдеться у дописі.

Міністр також додав, що регіони, де за останні 7 днів на 100 тис. населення налічується в середньому менше 12-ти нових випадків COVID-19, середня кількість ПЛР та ІФА – тестувань становить більше 12-ти, а завантаженість ліжок в лікарнях, куди госпіталізують пацієнтів з коронавірусом, складає менше 50%, можуть послабити протиепідеміологічні заходи та поступово відновлювати роботу транспорту:

-з 22 травня – регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом у міському, приміському, внутрішньообласному та міжнародному сполученні;

-з 25 травня – перевезення пасажирів у метро;

-з 1 червня – залізничні пасажирські перевезення у міському, регіональному, дальньому внутрішньому та міжобласному сполученні;

-з 1 червня – міжобласні пасажирські перевезення автомобільним транспортом. Якщо перевезення здійснюється в регіон, де ще немає послаблення карантину, заповненість місць має складати не більше 50% за умови розсаджування пасажирів з вільним місцем поруч, спереду та позаду.

– з 15 червня – прийняття та відправлення повітряних суден, що виконують регулярні пасажирські перевезення авіаційним транспортом.

Обов’язкові вимоги безпеки залишаються незмінними:
– масочний режим;
– температурний скринінг працівників;
– постійна дезінфекція транспорту.

Криклій зазначив, що сам термін карантину продовжується до 22 червня.


Leave a Reply