Ювілейний Львівський півмарафон 22-23 серпня відбудеться у незвичному форматі через пандемію

0
642
Львів відзначить День державного прапора півмарафоном у незвичному форматі

Ювілейний Львівський півмарафон 5th MOLOKIYA LVIV HALF MARATHON у 2020 році відбудеться онлайн через пандемію коронавірусу COVID-19. Про це повідомила компанія-організатор Run Ukraine. Про це пише Кулемет з посиланням на організаторів.

“Ми довго виношували це рішення. Ми знаємо, що таке багатотисячний старт та які неповторні емоції він дарує бігунам. Ми до останнього сподівалися, що захворюваність піде на спад, карантин скінчиться, і 23 серпня кілька тисяч людей вийдуть на старт Львівського півмарафону без ризику для себе та своїх близьких. Ми спілкувалися з медпрацівниками та місцевою владою та шукали саме той формат, за якого бігуни зможуть безпечно подолати свої дистанції”, – поділився генеральний менеджер Run Ukraine Дмитро Черніцький.

Долучитися до забігу може кожен охочий, який зареєструється на офіційному сайті заходу. Стати учасником може і бігун-початківець, і вже досвідчений спортсмен, адже можна обрати комфортну для себе дистанцію від 4.2 км до 21 км. 

Усі фінішери здобудуть пам’ятні медалі з афоризмами митрополита Андрея Шептицького – до 155-річчя від його дня народження.

Цьогоріч Львівський півмарафон 5th MOLOKIYA LVIV HALF MARATHON Online, який став доброю традицією для українських бігунів, проходить вже уп’яте, але вперше – у такому форматі.

Бігові заходи у форматі онлайн набули популярності під час карантину через заборону проведення масових заходів. Онлайн-забіги – це забіги, які дозволяють брати участь в них дистанційно, біжучи у будь-якому місті та будь-яким маршрутом. Таким чином витримується соціальна дистанція, а отже, вони є безпечними та не порушують умов карантину.

Для участі у такому заході потрібен лише телефон або GPS-пристрій, який фіксуватиме подолану дистанцію. Подолавши її, бігун здобуває медаль фінішера – так само, як і на звичайному забігу.

Leave a Reply