“Європейська Солідарність” зупинить руйнування органів місцевого самоврядування, – заява

0
965
Загальні збори Львівської міської організації партії "Європейська Солідарність", Фото Олег Синютка/ФБ

У Львові завершилися загальні збори Львівської міської організації політичної партії “Європейська Солідарність”. Про це пише Кулемет з посиланням на Еспресо.

У суботу, 25 липня, біля пам’ятника Іванові Франку у Львові відбулися збори міської організації політичної партії “Європейська солідарність”.

Кілька сотень делегатів сьогодні обрали голову міського осередку. Ним став голова фракції у Львівській міській раді Петро Адамик.

Втім, хто ж буде представлений на виборах мера Львова, у партії так і не озвучили.

Кажуть, що це в найближчих планах і все стане відомо впродовж місяця.

На з’їзді були присутні народні депутати України Олег Синютка, Андрій Парубій і Микола Княжицький.

Після їх виступів усі делегати проголосували за дві постанови.

“Після зміни влади Зеленський і його “слуги” взяли курс на побудову централізованої вертикалі управління за російським зразком. Спершу в місцевих громад забрали фінансування, після того адміністративними методами, без діалогу з громадянами, почали утворювати нові ОТГ. Останнім кроком влади стало авантюрне рішення щодо укрупнення районів, яке ухвалили без будь-якого обговорення з громадськістю. Нові райони створено, але їх не наділено повноваженнями та не забезпечено фінансами на їхню діяльність. З боку влади це спроба адміністративними методами нівелювати волевиявлення громадян у тих ОТГ і містах, де партія влади отримає несприятливі результати на місцевих виборах, які відбудуться 25 жовтня цього року. “Європейська Солідарність” послідовно виступає за поглиблення реформи децентралізації, за збереження інституційності та незалежності місцевого самоврядування. І ми зробимо все для того, щоб зупинити руйнування місцевого самоврядування”, – йдеться у постанові про місцеве самоврядування.

Ще одна постанова — про готовність до викликів, які стоять на місцевому рівні.

“Минулий рік довів, що теперішня влада неспроможна проводити політику захисту національних інтересів, спротиву російській агресії та продовження необхідних реформ. Тому на політичному порядку дня стає повне перезавантаження влади. “Європейська Солідарність”, партія п’ятого Президента Петра Порошенка, готова до цих викликів. Ми свідомі того, що завдання непрості, але їх необхідно виконати. Ми закликаємо до єднання всі державницькі політичні сили. Шлях до об’єднання й перемоги українських і проєвропейських сил розпочнеться зі Львова та Львівщини. Цього року у Львові та Львівській області перед “Європейською Солідарністю” стоїть одна ціль – перемога на місцевих виборах, перемога в містах і селах, перемога в районах та області. І ми обов’язково переможемо”, – переконані делегати.

Залишити відповідь