“Європейська Солідарність” закликає Андрія Садового випустити із рук мегафон і згорнути політичну істерію

0
1605
“Європейська Солідарність” закликає Андрія Садового випустити із рук мегафон і згорнути політичну істерію

«Сьогоднішня організаційна сесія, скликана у Львівській міській раді Територіальною Виборчою комісією відбулася згідно норм, передбачених чинним законодавством» – йдеться в Заяві політичної партії «Європейська Солідарність», оприлюдненій під час брифінгу депутаткою Львівської міської ради від ЄС Оленою Пасевич та новообраним депутатом Львівської обласної ради від ЄС Святославом Шереметою. Про це інформує прес-служба Львівської обласної організації партії “Європейська Солідарність”, пише Кулемет.

«Сесія скликана 24 листопада, поставила юридичну крапку у виборчій кампанії до Львівської міської Ради. А саме, зірвала спроби шляхом маніпуляцій, уточнених протоколів тощо, дотягнути до п’ятивідсоткового бар’єру “Слуг народу”, яким львів’яни відмовили у довірі.

Подібне вже сталося у Тернополі, а законна установча сесія у Львові цей сценарій зламала і свою місію виконала.

Не дивно, що медіа “Слуг” та їхніх представників у Львові теж активно включилися у цькування тих депутатів, які прийшли на сесію, – вказано в документі.

Окрім цього, початок роботи депутатів нового скликання не допустить «дерибану» земель старою владою, яка функціонувала до цього та бажання чиновників здійснювати фінансові оборудки, пов’язані з переглядом бюджету.

В офісі «ЄС» під час прес-конференції застерегли, що бурхливі емоції і підвищена конфліктність завжди є природними супутниками виборчої кампанії.  Але, що швидше вгамуються пристрасті, тим скоріше розпочнеться конструктивна робота на благо міської громади.

«Поважаючи вибір громади, ми очікуємо офіційних результатів другого туру виборів міського голови.  Садовий має зайнятися містом якомога швидше»,- сказала Олена Пасевич.

Leave a Reply