«Європейська Солідарність» закликала представників усіх проєвропейських партій у Львівській обласній раді до об’єднання

0
713
Ірина Гримак

«Європейська Солідарність» закликала представників усіх проєвропейських партій у Львівській обласній раді до об’єднання.

 Про це на брифінгу, який відбувся 26 листопада 2020 року в офісі Львівської територіальної організації ЄС повідомила лідерка партії та новообрана депутатка Львівської обласної ради Ірина Гримак, пише “Кулемет”.

Вона наголосила, що партія «Європейська Солідарність»  відкрита до співпраці з усіма політичними силами та депутатами, які поділяють спільні демократичні принципи та готові взяти участь у формуванні стабільної  більшості в Львівській обласній раді.

Оскільки  політичні сили, які представлені в органах місцевого самоврядування на Львівщині – це проєвропейські, демократичні партії та хоча їхні  програми дещо відрізняються, проте  цінності, такі як інтеграція в Європейський Союз і НАТО, спільні у всіх.

«Через недолугу політику центральної та місцевої влади, а також непрофесійність у боротьбі з пандемію COVID-19, у Львівській області виникла ціла низка невирішених проблем і депутати обласної ради мають їх вирішувати негайно. Нам є заради чого спільно працювати»,- наголосила Ірина Гримак у своєму виступі та запросила представників різних політичних партій до підписання меморандуму про співпрацю у Львівській обласній раді.

Лідерка «Європейської Солідарності» висловила сподівання, що шість політичних партій «Самопоміч», «Свобода», «Голос», «Батьківщина», «Народний Рух України», «Українська Галицька Партія» долучаться до цієї ініціативи.  Таким чином буде сформована міцна коаліція з семи політичних партій, яка дасть можливість депутатам області злагоджено і результативно працювати.

Вона повідомила, що меморандумом визначено ключові пріоритети в роботі Львівської обласної ради. А саме: викорінення корупції, розвиток та посилення самоврядування, створення умов для надходження в область іноземних інвестицій, відновлення економіки, соціальний захист, впровадження європейських стандартів медицини,  розвиток туризму, культури та спорту, освіти, модернізація існуючих шкіл і дитячих садочків та будівництво нових, інвестиції в професійно-технічну освіту, реставрація палацових та замкових комплексів, підтримка гірських територій, розвиток громадянського суспільства, підтримка ініціатив громад.

«На Львівщині буде якісна та дієздатна влада, яка знає, що потрібно робити і як це потрібно робити. Буде справжня більшість в обласній раді. Буде робота і буде результат», – запевнила Ірина Гримак та запросила до співпраці політичні сили, які сповідують викладені в угоді принципи.

«Європейська Солідарність»- єдина партія, яка отримала представництво у всіх обласних радах України та мандати в міських радах обласних центрів.

На Львівщині «Європейська Солідарність» перемогла на виборах до обласної ради, міської ради Львова, більшості районних рад та рад ОТГ.

Leave a Reply