“Європейська Солідарність” відзвітувала про рік роботи у Львівській обласній раді

0
775
"Європейська Солідарність" відзвітувала про рік роботи у Львівській обласній раді

“Європейська Солідарність” відзвітувала про рік роботи у Львівській обласній раді.

Про це пише Кулемет з посиланням на повідомлення партії.

На виборах ПП «Європейську Солідарність» до Львівської обласної ради підтримало 238132 виборця. До складу фракції ПП «Європейська Солідарність» входить 27 депутатів та голова обласної ради. З 15 постійних депутатських комісій обласної ради у 13 комісіях є представники нашої фракції – 7 голів, 6 заступників голів комісії, 2 секретарі та 12 членів.

«Усі члени фракції підписали Кодекс доброчесності депутата «Європейської Солідарності». Це те, чим має керуватися представник ЄС, бути зразком компетентності, патріотизму, професіоналізму. Кодекс містить 14 обов’язкових вимог: ідеологічного, політичного та морально-етичного характеру», – зазначив голова фракції Олег Дуда.

Депутати фракції на Львівщині провели 446 прийоми громадян. До них звернулися 3442 громадян. За рік депутати фракції надали матеріальну допомогу – 1809 мешканцям Львівщини. Загалом напрацьовано та озвучено 67 звернень, заяв та запитів. «Усі вони стосувалися загально важливих тем, як державного, так і місцевого рівня та були рефлексіями на проблеми, які виникають у нашій країні та турбують наших громадян», – зазначив Олег Дуда .

Окрім того, Олег Дуда зазначив, що протягом усього цього часу, у тісній співпраці із громадськістю та активістами депутатами вдалося вирішити суспільно-резонансні події, як, скажімо, ті, що виникли у Соснівському ліцеї. Також депутати фракції розповіли про кілька основних напрямків роботи.

Про бюджет, його розподіл, галузь освіти та соціальну сферу розповів депутат Львівської обласної ради від фракції #ЄвропейськаСолідарніть та голова комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку Володимир Квурт.

Про напрацювання: Зміна порядку розрахунку базової та реверсної дотації для місцевих бюджетів, сплата ПДФО за місцем реєстрації фізичної особи-платника податку, запровадження перехідної субвенції державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток соціально-економічної інфраструктури, фінансування державних пільг з державного бюджету, місцевих пільг – з відповідного місцевого бюджету, зміна формули нарахування освітньої та медичної субвенції, задля розвитку освіти депутати фракції підтримували впровадження інноваційних освітніх програм та сприяли осучасненню освітнього процесу.

Також вдалося запровадити інноваційні освітні програми в ЗВО та сприяти облаштуванню інфраструктури ЗВО і створити наукові парки, еко STEM лабораторія при ЛОЦЕНТУМ. Депутати підтримували науково-дослідницьку діяльность вчених, у тому числі молодих науковців і студентів. Вдалося виплатити 183 премій для науковців, та для студентів 212 премій. Також Володимир Квурт розповів про основну мету та ідею розробки і прийняття Бюджетного регламенту.

«Відповідність фінансової діяльності ЛОР та ЛОДА прийнятій стратегії розвитку Львівської області. Впорядкування процесів формування та використання фінансових ресурсів: чітке регулювання стадій бюджетного процесу з визначенням термінів та відповідальних виконавців. Визначення порядку обміну інформацією між ЛОР та ЛОДА в бюджетному процесі – такі результати від прийняття цього документу»,- заначив Володимир Квурт.

Значна частина бюджету цього річ була скерована на медицину. Про це розповіла голова комісії з питань охорони здоров’я та материнства Анна Ярмола . На оснащення закладів охорони здоров’я високоспеціалізованим медичним обладнанням, апаратурою та медичною технікою скеровано 49837,2 тис. грн. З метою покращення діагностики та лікування мешканців Львівщини придбано медичне обладнання для 18 медичних установ обласного підпорядкування. «Оснащення закладів охорони здоров’я сучасним обладнанням – це важливо для розвитку медицини області. Так наші лікарні матимуть можливість підписати більше угод щодо фінансування з НСЗУ і якісніше надавати послуги пацієнтам» , – пояснила Анна Ярмола.

Про ремонт доріг звітував депутат Львівської обласної ради від «Європейської Солідарності» та член комісії з питань інженерного, житлово – комунального господарства, інфраструктури та паливно-енергетичного комплексу Андрій Дума.

Він розповів, що цього року роботи виконувалися на 84 ділянках автомобільних доріг загального користування та комунальної власності (з них 25 ділянок дороги комунальної власності); Вдалося відремонтувати 28,83 км доріг загального користування та 8,7 км доріг комунальної власності. Також проведено роботи з освітлення 3 пішохідних переходів.

Про напрям культури, інформаційної політики та промоції розповів голова профільної комісії та депутат #фракціїЄС Святослав Шеремета. За рік вдалося оновити та осучаснити експозиції у кількох музеях Львівщини. Виділити кошти на придбання мультимедійного обладнання у музеї Львівської області . Придбати автомобілі для Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка у Львові та Державного історико-культурного заповідника «НАГУЄВИЧІ». Також започатковано конкурс грантів на проведення історичних досліджень.

«Наступний рік проголошено Роком УПА, таке рішення ми прийняли зважаючи на те, що у 2022 виповнить 80 років від моменту створення УПА. Ми уже працюємо над заходами щодо відзначення.»,- Святослав Шеремета.

Про здобутки у галузі історико-культурної спадщини та туризму розповіла Соломія Риботицька.

За її ініціативи у профільну Програму внесено стрічку «Збереження історико-культурної спадщини України за кордоном» та створено експертну групу при комісії з напрацювання Програми «Збереження історико-культурної спадщини України за кордоном» . Також вдалося відновити будівництво музейного комплексу історії побуту та культури етнічних українців Лемківщини, Бойківщини, Надсяння, Підляшшя, Холмщини. А також напрацювати новий туристичний маршрут «КОРОЛІВСЬКИЙ ШЛЯХ» .

«Окрім здобутків за цей рік також виявлено ряд важливих проблем розвитку туристично-рекреаційної сфери над якими треба працювати з представниками територіальних громад та виконавчими службами»,- наголосила Соломія Риботицька.

Голова фракції «Європейська Солідарність» у Львівській обласні раді подякував депутатам за плідну роботу.

«Депутати нашої фракції закріплені за усіма об’єднаними територіальними громадами. Відтак ми провели понад 150 зустрічей, обговорень для вирішення низки проблем, тому дякую кожному за роботу, ініціативи та підтримку важливих та стратегічних питань для розвитку Львівщини»,- Олег Дуда.

Leave a Reply