“Європейська Солідарність” Львівщини затвердила кандидатів на місцеві вибори

0
50

У четвер, 17 вересня 2020 року, у львівському Палаці мистецтв відбулася обласна конференція партії «Європейська Солідарність».

Делегати конференції голосуванням затвердили  списки кандидатів від партії до рад усіх рівнів: області, районів та ОТГ. А також відбулосявисунення кандидатів на посади голів ОТГ Львівщини.

«Саме від того, якою сильною буде ЄС, залежить майбутнє України», – наголосив у своєму виступі під час конференції народний депутат України Олег Синютка.

Він закликав команду до максимальної згуртованості на час кампанії, адже саме «Європейська Солідарність» може стати центром об’єднання всіх патріотичних і проєвропейських сил.

«Ми готові взяти відповідальність за владу в області, її нових районах і ОТГ, зокрема у Львові. Ми професійна політична сила, яка від керівництвом Президента Петра Порошенка реалізувала наймасштабнішу програму реформ за всю історію України.  Реформ, які до великої міри змінили нашу країну»,- сказав Олег Синютка.

Список кандидатів до Львівської обласної ради від «Європейської Солідарності» очолила Ірина Гримак. Вона закликала колег активізувати політичну роботу перед виборами та доносити громадянам програму, з якою партія йде на вибори.

«Тепер перед нами стоїть більш відповідальне завдання – перемогти на виборах. Перемогти в обласну раду, перемогти в міські та районні ради, перемогти в ради ОТГ. І перемогти у виборах на посаду голів ОТГ, зокрема у Львові, де нашим кандидатом є лідер «Європейської Солідарності» Львівщини Олег Синютка! Я знаю, що ми переможемо і візьмемо відповідальність за розвиток наших громад!», – звернулася Ірина Гримак до присутніх.

Перша десятка списку кандидатів до Львівської обласної ради від «Європейської Солідарності»:

Ірина Гримак лідер «Європейської Солідарності» Львівщини

Олег Дуда – Голова українського лікарського товариства у Львові,

Святослав Шеремета – історик, директор Меморіально-пошукового центру “Доля”

Звенислава Мамчур-Калинець – науковець, еколог, громадський діяч,

Всеволод Білас – директор з корпоративних питань ПРАТ «IDS», Стрийський район,

Катерина Кеньо голова фракції «Європейська Солідарність» у Львівській обласній раді, Городоцький район,

Анна Ярмола – сімейний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги міста Червоноград,

Володимир КвуртВинниківський міський голова,

Святослав СтефанківУличненський сільський голова, Дрогобицький район,

Олександр Ганущин – голова Львівської обласної ради.

Нагадаємо, 6 вересня, Олег Синютка заявив про свій намір балотуватися на посаду міського голови Львова.

Верховна Рада України призначила проведення чергових місцевих виборів в Україні на 25 жовтня 2020 року. Виборці обиратимуть мерів міст, депутатів обласних, міських, районних, селищних та сільських рад.

Залишити відповідь