Яценюк зустрівся у Вашингтоні із Вессом Мітчеллом і Куртом Волкером

0
989

“Україна не піде на компроміси, які загрожуватимуть її національному і європейському майбутньому. Відчуваю підтримку і солідарність наших партнерів зі США”, – написав лідер партії “Народний фронт” Арсеній Яценюк у своєму Facebook після зустрічей у Вашингтоні з заступником Державного секретаря Сполучених Штатів у справах Європи та Євразії Вессом Мітчеллом та Спеціальним представником Державного департаменту США з питань України Куртом Волкером 31 серпня.

“Ціную предметний характер нашого діалогу”, – написав Арсеній Яценюк.

Зустріч, за його словами, розпочали зі згадки про Сенатора Джона Маккейна: “Завтра матимемо честь вшанувати його пам`ять разом із представниками з усього світу в Національному соборі у Вашингтоні”.

“Нам буде дуже потрібен характер Маккейна. Ця тверда вдача і позиція будуть потрібні всім – і українській, й американській дипломатії”, – написав Арсеній Яценюк.

Він наголосив, що надходить час великих політичних випробувань: “Нам треба вберегти Україну від очікуваних потрясінь – і від постійної загрози агресії з боку Росії, і від її лукавих пропозицій миру, а насправді гібридного загарбання нашої держави”.

“Україна не піде на компроміси, які загрожуватимуть нашому національному і європейському майбутньому. Ми будемо захищати свою свободу від будь-яких замахів”, – наголосив лідер “Народного фронту”.

“Це – головна суть нашої розмови. Відчуваю підтримку і солідарність наших партнерів”, – додав він.

1 вересня Арсеній Яценюк присутній на церемонії вшанування пам`яті Сенатора Джона Маккейна у Вашингтонському національному соборі.

Також під час візиту до Вашингтона лідер партії “Народний фронт” Арсеній Яценюк зустрівся з лідером демократів у конгресі США Ненсі Пелозі.

Про це він повідомив у своєму дописі на Facebook.

“Україна цінує тверду підтримку Конгресу Сполучених Штатів. З великою приємністю зустрівся з пані Ненсі Пелозі – лідером демократів у Палаті представників, однією з найвизначніших членів американського парламенту”, – написав лідер “Народного фронту”.

“Радий, що наша країна має таких видатних друзів в обох партіях – республіканців і демократів”, – підкреслив Арсеній Яценюк.

У Вашингтоні лідер “Народного фронту” уже провів зустрічі із з заступником Державного секретаря Сполучених Штатів у справах Європи Вессом Мітчеллом та Спеціальним представником Державного департаменту США з питань України Куртом Волкером.

Сьогодні Арсеній Яценюк буде присутній на церемонії вшанування пам`яті Сенатора Джона Маккейна у Вашингтонському національному соборі.

Leave a Reply