Яценюк: Дебати між кандидатами у другому турі повинні бути обов`язково

0
723

“Публічність – це частина політики. Це як бій на рингу – хто сильніший. І той, хто не піде на дебати, той уже програв”, – сказав лідер партії “Народний фронт” Арсеній Яценюк в ефірі програми “Головна тема. Вибір” на ТРК “Україна” у вечір першого туру виборів Президента України 31 березня.

“Або тобі нічого сказати, або ти боїшся. Або якщо тобі нічого сказати і ти боїшся – значить, ти слабкий”, – наголосив Арсеній Яценюк, відповідаючи на запитання щодо необхідності дебатів між переможцями першого туру президентських виборів.

“Це не тільки питання законодавчого забезпечення. Звичайно, можна внести в закон норму, яка би вимагала від кандидатів у президенти дебати. Але політика не потребує в цьому випадку закону. Вийди до людей і скажи, переконай їх, що ти сильніший, ніж твій опонент”.

“Тому вважаю, що дебати повинні бути обов’язково. І я сподіваюсь, що два фіналісти підуть навіть не на одні, а на двоє дебатів”, – сказав він.

Дебати, за словами Арсенія Яценюка, мають стосуватися, зокрема, зовнішньої політики, національної безпеки і оборони, державного управління, – “за що кожен виступає і як він це збирається робити”.


Leave a Reply