Яку криптовалюту обрати: Ріпл чи Біткоін

0
91
Яку криптовалюту обрати: Ріпл чи Біткоін

Криптовалюта Ріпл входить у ТОП 5 найбільш популярних криптовалют світу серед інвесторів як з досвідом у торгах, так і серед початківців

Криптовалюта Ріпл входить у ТОП 5 найбільш популярних криптовалют світу серед інвесторів як з досвідом у торгах, так і серед початківців. Зазвичай ціна ріпл не піднімається вище 50 центів, а зараз взагалі тримається біля позначки 0,40 доларів СЩА. 

Чому ж Ріпл (XRP) так подобається інвесторам і чи справді варто у неї вкладати чи все ж краще зупинитися на класиці, вкладаючи у Біткоін?

Розповімо у цій статті.

Що таке Біткоін?

Біткоін (BTC) вважається першою у світі криптовалютою, яка вже довгий час залишається найбільш популярною віртуальною валютою, незважаючи на її високу вартість. Вірячи експертам, вона впливає на курс інших криптовалют, у тому числі і на Ріпл. Ціна ж Біткоіна може змінюватися у результаті політичних та економічних подій у світі. Курс Біткоіна, як і курс Ріпл еквівалентний долару.

Що таке Ріпл?

Ріпл – це централізована цифрова валюта. Однією із цілей створення криптовалюти Ріпл було її використання банківськими системами. До речі, майнери не можуть добувати нові монети XRP, тому що їх створення схоже на звичайний друк фіатів, при чому їх кількість не має лімітного числа.

Зараз курс криптовалюти більш менш стабільний, а її ріст прогнозується на 2023 рік. Вважається, що через рік XRP ціна може досягти більше 1 долара США.

Які особливості криптовалюти Ріпл?

Відомо, що дуже великою частиною монет XRP володіють банки та, особливо, компанія, яка їх створила. Тому Ріпл курс дуже сильно залежить від транзакцій цієї компанії (простими словами: чим більше вони починають її продавати, тим нижчим стає її курс і навпаки). Саме через це криптовалюта XRP вважається не просто централізованою віртуальною валютою, а корпоративною валютою.

Що обрати: Ріпл чи Біткоін?

Кожний вид криптовалюти має як свої переваги, так і недоліки, Ріпл та Біткоін не виключення. Навіть найпопулярніші криптовалюти мають ризик отримати сильне падіння у ціні після певних змін у світовій політиці або економіці. Саме тому професійні інвестори з великим досвідом у торгах радять не зупинятися на виборі однієї віртуальної валюти, а вкласти як мінімум у 3 різні. Адже не дивлячись на прогнози експертів та власні дослідження щодо росту чи падіння тієї чи іншої криптовалюти, майже ніхто не в силах  зробити стовідсоткові передбачення у цифровому світі. Тому краще застраховуючи себе розділити свої кошти на рівні частини та придбати і Біткоін, і Ріпл, і ще одну-дві криптовалюти.

Leave a Reply