Якщо це обіцяна реформа ТРК “Львів”, то краще обмежтеся концертом вітань і закрийте цю тупу бюджетну диру, – Радик про участь у програмі Козловського

0
1507

Сьогодні, 4 січня, у ефірі каналу ТРК Львів Віталій Козловський заявив про свої плани провести у 2018 році у Львові свій сольний концерт. Про це пише Форпост

“Віталій Козловський приїхав у Львів на свята, а також прийшов до нас поділитися планами на 2018 рік. Обіцяв концерт у Львові, нові хітові пісні і фото з теплих країв найближчим часом”, – пише телеведуча ТРК Львів на своїй сторінці у Фейсбук.

Раніше, в інтерв’ю порталу Styler Козловський відзначився скандальною антиукраїнскою заявою.

“Війна – це гроші. І сьогодні вже зовсім незрозуміло, хто є агресором і кого звинувачувати в тому, що відбувається на Донбасі. У країні, про яку ви зараз говорите, називаючи агресором, у мене живе багато хороших друзів. І багато хто приїжджає навіть на мої концерти сюди. Нишком приїжджають, і підтримують, і радіють. А таких людей дуже багато. Толерантнтних, нормальних. Розуміючих, думаючих людей. А ми зараз говоримо не про країну-агресора, а про агрессорів, які стоять біля витоків цієї країни. Це дві великі різниці”, – заявив артист.

На уточнююче запитання журналіста, хто ж, на думку співака, є цими “агресорами”, Козловський розвів руками.

“А я вже не розумію, хто правий і хто винен. Я не знаю, кого можна назвати агресорами. Напевно тих, хто між собою ділить всі ці гроші за рахунок війни. Бо війна – це гроші. Для когось це вигідно. Мені здається, завжди можна знайти якийсь компроміс і рішення”, – додав він.

Нагадаємо, раніше Віталій Козловський вже опинявся під шквалом критики, заявивши в одному з інтерв’ю, що не бачить різниці, чий залишиться окупований Росією півострів Крим.

“Якщо це обіцяна реформа ТРК Львів, то краще обмежтеся концертом вітань і закрийте цю тупу бюджетну диру. Якщо це тупість псевдогламурних селючок чи режисерів – вони мають бути звільнені. Краще це зробить керівництво телекомпанії, аніж люди”, – прокоментував цей інцидент керівник “Економічного бойкотного руху” Олег Радик.

Залишити відповідь