Яким українським брендам жіночого одягу надати перевагу

0
155
Яким українським брендам жіночого одягу надати перевагу

Жіночий одяг — це спосіб вираження власної індивідуальності, створення неповторного стилю. Саме вбрання багато у чому допомагає нам заявити про себе та власні погляди. Тому багато жінок обирають для себе одяг українських брендів. Справжній пік розвитку індустрії моди в Україні стався у 2014 році. Тоді не лише українки, а й голівудські зірки, закордонні моделі та акторки почали надавати перевагу вбранню, яке створене українськими брендами. Made in Ukraine стало справжнісіньким трендом по всьому світу.

Три українських бренди, які не варто оминати

Зараз є дуже багато цікавих та вартих уваги виробників українського одягу. На жаль, розглянути всіх в межах однієї статті не вийде. Проте ми підготували огляд трьох найпопулярніших. Гарантуємо, вам сподобається!

Авіація Галичини

Цей бренд був натхнений новою українською армією у 2014 році. Кожна його колекція розповідає про українську авіацію, відомих персоналій, історичні події. Саме тому, одяг від Авіації — не лише стильний та комфортний, а й дозволяє гучно заявити про свою проукраїнську позицію. Він вже став новою вишиванкою для багатьох українок. Окрім жіночого одягу, Авіація Галичини шиє одяг для чоловіків та дітей, корпоративні та індивідуальні замовлення. Переглянути та замовити вбрання можна на сайті https://www.aviatsiyahalychyny.com/ . Також ви можете відвідати крамниці бренду у Києві та Львові.

Sleeper

Цей бренд створено у 2014 році Катериною Зубаревою й Асею Варецею — редакторками глянцевого журналу. Вони прагнули шити багатофункціональний одяг, який однаково добре як для дому, так і вулиці. Й засновницям Sleeper це дійсно вдалося! Тепер, одяг бренду продається в магазинах по всьому світу.

Комфортні натуральні матеріали, продуманий крій та екопакування — переваги, перед якими неможливо встояти. Саме тому, одяг Sleeper обирають не лише українки, а й жінки з різних країн світу: попит на таке вбрання лише зростає.

Bevza

Цей бренд створено у Києві у 2006 році. Його засновниця, Світлана Бевза, досліджує українську національну спадщину, проводить тонку роботу з етнічними символами, переосмислює культурні коди на сучасний лад. Всі колекції шиються з натуральних матеріалів. Деяке вбрання — з переробленого пластику та залишків тканин. Придбати одяг можна в магазинах столиці або в інтернет-магазині бренду bevza.com.

Тож знайомтеся з українськими брендами, підтримуйте рідне та насолоджуйтеся неповторною якістю одягу!

Leave a Reply