Які штрафи передбачені для власників тварин за неприбирання екскрементів у громадських місцях

0
181
Які штрафи передбачені для власників тварин за неприбирання екскрементів у громадських місцях

В управлінні житлового господарства Львівської міськради розповіли про розміри штрафів, які передбачені для власників за неприбирання екскрементів за домашніми улюбленцями у громадських місцях.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу ЛМР.

«Відповідно до ухвалених Правил утримання і поводження з домашніми тваринами у Львові, особа, яка утримує домашніх тварин, зобов’язана прибирати за ними екскременти на будь-якій території. Зокрема, йдеться й про території під’їздів, сходових кліток, ліфтів, а також доріжок, тротуарів, газонів.

Водночас стаття 154 КУпАП передбачає відповідальність за неприбирання власником тварини її екскрементів під час перебування у громадському місці, що тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян», – пояснили в управлінні житлового господарства.

За порушення передбачені санкції:

·         попередження або штраф від 170 грн до 340 грн для громадян;

·         попередження або штраф від 340 грн до 850 грн для посадових осіб.

Повторне вчинення протягом року:

·         громадяни: штраф від 340 грн до 510 грн;

·         посадові особи: штраф від 510 грн до 1020 грн.

Нагадаємо, напередодні рішенням виконкому працівників ЛКП «Муніципальна варта» уповноважили складати протоколи на мешканців за неприбирання екскрементів за своїми домашніми улюбленцями. Також таке право має Національна поліція, відповідно до ст. 255 КУпАП.

Передбачається, що це дасть змогу притягувати до адміністративної відповідальності мешканців Львівської МТГ за порушення та допоможе зробити вулиці нашого міста чистішими, а господарів – більш відповідальними.

Leave a Reply