Як від Садового вимагають повернути гроші за проїзд у трамваї

0
1696

Давно точилися розмови на рахунок повернення грошей Львівелектротрансом, коли трамвай/тролейбус не їде (пішов не за маршрутом, зламався, нема електрики, корок, аварія тощо).

Зі слів працівників ЛКП – єдине рішення питання – зайти в управління на Сахарова, 2 та обміняти квиток без проблем на гроші. Сьогодні мав час та натхнення і провів антинауковий експеримент…

На зупинці трамваю №3 по вулиці Сахарова сів в поданий екіпаж. Придбав талончик у водія (автомат по продажу на зупинці чомусь демонтували) за закомпостував його. За той час двері зачинились.

Зайняв зручне місце і тут двері відчинились, бо “…все стоїть, вагон не їде…”.

Пасажири вийшли та почалапали пішки десь за край. А я, користуючись надзвичайно невеликою відстанню до керівництва Львівелектротрансу, пішов спробувати повернути квиток та отримати грошову компенсацію.

На охороні сказали:-Он в ті двері та праворуч. Праворуч на мене гаркнули:-Ми тим не займаємось, звертайтесь у віконце навпроти. У віконці навпроти мені чемно пояснили, що вони можуть мені продати талончик, картку та чорта лисого, але повернення грошей не в їх компетенції.

Порекомендували звернутися у каб.15 на третьому поверсі.

Звісно, що 15-й кабінет був зачинений. Я пішов по поверху, розпитуючись в працівників, чи може хтось мені допомогти повернути 5 гривень. В решті-решт якась мудра людина послала мене в приймальню до начальника зі словами: – Якщо там нічого не придумають, то ніхто не придумає. Там, після консультації по телефону з невідомою мені особою, придумали, що треба писати заяву.

За цей час, а пройшло вже близько 20 хвилин, мій трамвай, напакувавшись новими пасажирами, рушів по своїх справах. Секретаріат керівництва, проконсультувавшись з картою Львова на моніторі, між собою, з водієм трамваю та присутніми особами у кабінеті, порекомендували писати на їм’я начальника, бо тепер за відсутності трамвая у прямий відимості, справу треба розглядати.

І запропонували придбати в них місячний проїзний. Я пояснив, що гуляю по управлінню комунального підприємства з метою повернення 5 гривень, а не витрачання 160-ти і написав заяву. Ії завірили, зробили мені копію і симпотна дівчина )))) завірила мене, що, як тільки начальник підприємства розгляне справу, то мені про результат повідомлять по телефону… To be continued.

P.S. Далі я пішов пішки…))))


Leave a Reply