Як в Домі Грушевських колядували

0
1289

До Державного меморіального музею Михайла Грушевського у Львові (віл. Івана Франка, 154) завітав Вертеп Львівської дитячої залізниці. Про це пишуть Фотографії Старого Львова.

Юні вихованці профорієнтаційного гуртка “Юний залізничник” Львівської дитячої залізниці під керівництвом старшого майстра Юрія Маланчука та майстра Галини Котеньової показали чудове вертепне дійство, яке дуже сподобалось працівникам музею та гостям, які завітали на цю подію.

Глядачі активно долучалися до театрального дійства, колядували, відповідали на віншування, сміялися та трішки сумували  разом з юними артистами.

Після вертепу юним талантам влаштували справжню фотосесію в меморіальній експозиції, а саме – в Гуцульській кімнаті Дому Грушевських. Дуже органічно виглядали колядники в гуцульському інтер’єрі біля справжньої ялинки.

А трохи згодом, в знак подяки за вертепне дійство,  працівники музею влаштували артистам частування солодощами, цукерками та печивом з ароматним чаєм.

Потрібно зазначити, що це вже не перший дружній візит вихованців до Дому Грушевських, попереднього разу, а саме 18 грудня 2017 року, тут на юних залізничників чекала зустріч зі Святим Миколаєм та багато подарунків.

“Маємо надію що наша співпраця з музеєм Михайла Грушевського переросте в справжню тривалу дружбу, адже в цьому домі завжди раді бачити наших вихованців”, – зазначив старший майстер Львівської дитячої залізниці Юрій Маланчук.

“Зима, зимові свята в Україні і у Львові, – це завжди час відкривати свої душі для добра, для хороших вчинків і нового партнерства. Разом з Львівською дитячою залізницею ми уже запланували для себе нові цікаві спільні проекти і будемо їх втілювати. Адже ми сусіди і маємо жити дружно ї робити все можливе для нашої держави”, – зазначила директор музею Марія Магунь.

Залишити відповідь