Як урбаністи Садового брешуть про обмеження автомобілістів у Барселоні

0
1672

В Барселоні всі дбають за пішоходів, казали вони. В Барселоні планують виносити транспорт за межу кварталу, божилися урбаністи. В Барселоні, обмежують автомобілістів, запевняли велочиновники. Довелося переконатися особисто. Так от, не брешіть. Про це у Фейсбуці пише Роман Матис.

“Паркінгів багато, багато з них безкоштовні, кожна вулиця має місця для парковок. КОЖНА, на фото ви бачите сам центр старого міста, Готичний квартал, вуличка шириною може 3,5 метри, на ній запарковане авто і ще одне їде розминаючись з пішоходами і скутеристами, а також збоку паркінг в будівлі.

В Барселоні ВСІ учасники руху рівноправні, і пішоходи, і велосипедисти, і автомобілісти. Для всіх знаходиться місце, як в умовах що вже склалися, так і в нових інфрастуктурних проектах. В перший коментар покладу фото пішохідного моста в невеличкому містечку.
Ну а те, що громадський транспорт такий в якому їздити зовсім не в лом, що в електричці в туалет може сходити будь хто, навіть люди на візках, так це взагалі звичайна справа.

Словом, не словоблудьте, обмеження прав автомобілістів не є вирішенням транспортних проблем міста, бо транспортні проблеми вирішуються пошуком умов співіснування всіх груп учасників дорожнього руху. Вирішуються місцями для пішоходів, автомобілістів, велосипедистів, вирішуються чистим, мюпррстори та функціональним громадським транспортом, вирішуються продуманим його переміщенням та стиковкою тощо. А казки про те, що десь там обмежують автомобілістів щоб всі стали пішоходами залиште для ваших посиділок з однодумцями на кухні”, – написав Матис.

Leave a Reply