Як у Трускавці побились під час концерту

0
3972

Неприємний інцидент стався під час концерту Віктора Павліка в Трускавці. На п’ятій годині концерту, а саме після четвертого антракту, в VIP-ложі сталася бійка. Пізніше з’ясувалося, що конфлікт виник між вокалістом рок-групи The Rolling Stones Міком Джаггером і російським співаком та критиком Юрієм Лозою, повідомляє тижневик «Нафтуся».

Під час бійки Мік Джаггер бив свого опонента ногами, стільцем і пляшкою, а Юрій Лоза в основному відбивався своєю гітарою, з якою він прийшов на концерт, і відповідав образами і критикою на адресу творчості Rolling Stones. Охорона спробувала розняти забіяк, але Віктор Павлік, побачивши перевагу Джаггера, попросив їх трохи почекати.
За словами очевидців, в побитті також брали участь Кіт Річардс, Пол Маккартні і родичі Юрія Гагаріна, які так само перебували на концерті у VIP-ложі.

Пізніше Мік Джаггер пояснив журналістам, з чого все почалося: «Цей неприємний хлопець стояв позаду мене весь вечір і постійно наспівував якусь пісню про пліт, – повідомив в інтерв’ю Мік Джаггер. – Але терпець увірвався, коли в той час, як я разом з усім залом підспівував мою улюблену пісню «Шикидим», цей чолов’яга став грати свою пісню ще й на гітарі».

Після інциденту журналісти спробували взяти інтерв’ю у Юрія Лози, але він лише розкритикував своє побиття. «Хто так б’є?» – обурювався російський співак в кареті швидкої допомоги.

Залишити відповідь