Як у Садового звільняють водіїв

0
1387

АТП-1 оголошує про нестачу водіїв, в той же час звільняє невдоволених умовами праці, про це пише “Зручне місто”

Керівник підприємства заявив, що на АТП-1 зараз є близько 200 незакритих вакансій (водії, механіки, слюсарі). Критично бракує водіїв на нові автобуси, які закупило для перевізника місто.

В той же час, на підприємстві нестерпні умови праці. З водіїв вимагають виконання так званого «плану», не дають законну відпустку, змушують працювати по 16 годин всупереч законодавству.

Цьогоріч вже відбувся один скандал на АТП-1: http://pravdatut.lviv.ua/news/vodijski-zbory-v-atp-1

Після всіх попередніх інцидентів навколо АТП-1, ситуація не покращилась. Навпаки, зараз невдоволених почали усувати.
До прикладу, цьогоріч на АТП-1 звільнили водія – учасника бойових дій, який пробував відстояти своє право на гарантовану державою відпустку та гідні умови праці для водіїв (він був одним із тих, хто публічно висловився на зборах 20 лютого 2018 року). Чоловікові приписали «невідповідність» та звільнили. Він подав до суду.

За його словами, водії за кермом по 16-18 годин, а їм пишуть у відомість по 7-8 годин. Умови настільки погані, що за останні пів року в 7 працівників був інсульт, люди відмовляються від такої роботи.

Очевидно, що закупівлі автобусів не вирішать проблему з перевезеннями, допоки влада не змінить систему, яка роками діє в галузі міського автобусного транспорту.

Залишити відповідь