Як у Садового захворіли на невідому хворобу. Чи відому?

0
1020

О чудо! Сьогодні виконком Львівської міськради визнав неможливим функціонування перевантажувальної станції компанії «АВЕ Львів» на вул. Північній. “Також мерія зобов’язала перевізника вивезти звідти все сміття до 31 серпня. І вже 1 вересня Муніципальна варта встановить на станції шлагбаум, аби унеможливити повторний завіз відходів. Також міськрада звернеться в суд щодо самовільно захопленої ділянки компанією «АВЕ Львів» на вул. Північній”, – пише “Львівський портал“.

Як йдеться у повідомленні, Львівська міська рада судитиметься з перевізником «АВЕ Львів» через самовільно захоплену земельну ділянку на вул. Північній, на якій компанія облаштувала свою сміттєву перевантажувальну станцію.

Відповідне рішення сьогодні, 10 серпня, прийняв виконавчий комітет міськради. «До міськради звернулось управління Служби безпеки України з вимогою вжити негайних заходів стосовно недопущення надзвичайної ситуації на об’єкті транспортної інфраструктури – аеропорту «Львів». Мова йде про незаконного сміттєзвалища ТзОВ «АВЕ Львів» на вул. Північній, 1», – зазначила директорка юридичного департаменту Львівської міськради Гелена Пайонкевич.

Проте у міській раді, мабуть, забули, що самі надали дозвіл на облаштування перевантажувальної станції на вулиці Північній.

Учасники спільноти “Львівська політика” дивуються рішенню виконавчого комітету мерії. Обговорення про це можна прочитати тут.

Складається враження, що у мерії або вже повністю не знають, як вирішувати проблему із сміттям, або ж вважають львів’ян за дурнів. Проте, найімовірніше, що це – черговий спосіб уникнути будь-якої відповідальності.

Нагадаємо, ділянку на вулиці Північній ще 2017 року виділили під перевантажувальну станцію. Це означало, що сміття туди мають привозити протягом дня малими сміттєвозами, там його мали б завантажувати в більші машини та везти на полігони. Однак через якийсь час на ділянці почали накопичуватися відходи.

“Ця станція нам фактично “дісталась у спадщину” від міста. Вже тепер ми розуміємо, що даючи згоду на розміщення перевантажувального майданчика на вулиці Північній, міська рада абсолютно не аналізувала законодавство – ні екологічне, ні авіаційне. Є також ухвала міської ради, в якій йдеться про те, що місто дає згоду на розміщення такої станції ще на вул. Городоцькій, 280, яка розташована ще ближче до аеропорту. На сьогоднішній день наша головна ціль – повністю вичистити цю перевантажувальну станцію на Північній та провести її рекультивацію. Після того як ця територія буде очищена, ініціюватимемо пошук іншої ділянки, яка б відповідала вимогам законодавства”, – зазначив директор департаменту житлового господарства Львівської ОДА Назарій Романчук “Львівській пошті“.

А як рішення виконкому назвали б Ви?

 

Залишити відповідь