Як у Садового влаштували показуху перед чорнобильцями

0
1470

Підлеглі мера Львова помалювали лавки і не попередили про це

Підлеглі мера Львова влаштували показуху перед вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Про це Кулемету розповів учасник заходів пан Григорій.

З його слів, працівники ЛКП показово помалювали масляною фарбою лавки, проте навіть не спромоглись попередити про це і встановити відповідні оголошення.

“Я присів на лавку, проте виявилось, що вона пофарбована і через тепло тіла пошкодив собі штани. Потім керівник ЛКП самостійно пішла на ринок і купила мені за 630 грн новий одяг. Проте я вважаю, що у таку погоду не потрібно робити такі речі, адже масляна фарба і так довго не застигатиме через мокроту і мороз”, – розповів пан Григорій.

Він додав, що вважає, що такі речі показово не потрібно робити, а якщо щось фарбується, то про це мають бути встановлені відповідні попереджувальні оголошення.

Нагадаємо, 14 грудня біля пам’ятного знаку «Героям і жертвам Чорнобиля» за участі керівництва області та представників громадських організацій Львівщини відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення Дня ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

У межах заходів перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський та представники громадськості поклали квіти до пам’ятного знаку «Героям і жертвам Чорнобиля».

Залишити відповідь