Як у Садового втрачають сотні тисяч доларів

0
1729
Як у Садового втрачають сотні тисяч доларів
Як у Садового втрачають сотні тисяч доларів

Сьогодні, 25 квітня на пленарному засіданні Львівської міської ради розглядають питання Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Малоголосківській (біля будинку № 12-б), погодження укладання договору міни земельної ділянки та надання управлінню земельних ресурсів дозволу на проведення експертних грошових оцінок земельних ділянок, який передбачає відведення 0,22 га комунальної землі під будівництво багатоквартирного будинку на замість 0,2 га приватної вул. Генерала Чупринки. Про це інформує прес-служба ГО “Розвиток громади“. 

2 сотки землі на вул.Генерала Чупринки 70-а було придбано в 2013 році на аукціоні Любіцькою Богданою Василівною під будівництво об’єкта торгівлі за стартовою ціною 280 200 грн. В 2017 році вона звернулася до міської ради щодо видачі містобудівних умов і обмежень на будівництво на цій ділянці закритого кафе на 50 посадочних місць, але виконком в грудні 2017 року дозволу не надав, натомість прийняв рішення запропонувати Любіцькій Б.В. на заміну іншу земельну ділянку для здійснення підприємницької діяльності. В пояснювальній записці до проекту Ухвали зазначено, що на 0,02 га землі на вул. Генерала Чупринки планується створення суспільно необхідного об’єкту містобудування.

Прийняття цієї Ухвали дозволить пані Любіцькій здійснити реєстрацію права власності на земельну ділянку на вул. Малоголосківській, яка станом на сьогодні навіть не має експертної оцінки вартості.

За свідченням мешканців вул.Малоголосківської, які активно відстоюють введення мораторію на житлову забудову в своєму районі, земельна ділянка яка йде на міну вже обгороджена парканом. По цій ділянці в вересні минулого року видані містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «МС-МК 8» багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом.

Цікавим є той факт, що приватний підприємець Любіцька Богдана Василівна, займається роздрібною торгівлею алкогольними напоями і надання їй, для здійснення підприємницької діяльності 0,22 га неоціненої комунальної землі під багатоквартирне житлове будівництво є неприхованою аферою, внаслідок якої місто і громада втрачає сотні тисяч доларів.

Залишити відповідь