Як у Львові змінили нумерацію тролейбусів

0
2219
Як у Львові змінили нумерацію тролейбусів
Як у Львові змінили нумерацію тролейбусів

Від сьогодні змінилась нумерація тролейбусів!

Про це інформує Єгор Каліберда.

Насправді, все просто, до старих номерів маршрутів, які менше 20, додавайте 20 і отримаєте новий номер. Наприклад, був 3, +20 — виходить 23, був 9, +20 — виходить 29, був 13, +20 — виходить 33, а от 24 так і залишається 24.

Це один з кроків до наскрізної нумерації маршрутів. Для трамваїв зарезервовані номери від 1 до 20, від 20 до 40 — тролейбуси, і все, що більше 40 — автобуси (це наступний крок). Наскрізна нумерація потрібна для того, щоб якщо через ремонт чи перекриття вулиць, наприклад, трамвай №1 не може курсувати, замість трамвая можна запустити автобус з номером “1” і перевезти пасажирів, що хочуть рухатись маршрутом №1. Тобто має бути без різниці який транспортний засіб приїхав, головне — номер маршруту.

Я зробив таблички з новими номерами тролейбусів, в єдиній стилістці, 4 різних розміри для різних марок тролейбусів. Колір таблички маршруту відповідає лінії маршруту на схемі. Написи важливих зупинок зроблені великим розміром шрифта та читабельні здалека. Від сьогодні саме такі таблички ви побачите у тролейбусах Львова!

Дякую, Vitallo Pitula, Ksenia Straz за перевірку, організацію друку і розміщення табличок!

Думаю, нам стане зручніше!

Залишити відповідь