Як у Львові триває конфлікт навколо дитячого садочку

0
1575

Сьогодні вчергове, разом з представниками департаменту освіти Львівської міської ради, намагались вирішити конфлікт довкола дитячого садочку на вул. Сміливих, який триває не один місяць. Про це у Фейсбуці пише депутат Львівської міськради Любомир Босаневич.

“Вже не перший рік приватний підприємець Марія Савка намагається із даної комунальної установи зробити приватний садочок, відтак потрапити туди можуть виключно дуже платоспроможні львівяни – попри фінансування із бюджету міськради, очільниця садочку додатково надає “освітні” послуги діточкам за немалі гроші. А про те, щоб садочок змогли відвідувати дітки менш забезпечених батьків, діти учасників АТО чи інші категорії маленьких львів’ян мови взагалі не йде.

Я переконаний, що бізнес, а особливо малий, має розвиватись, однак точно не рахунком львів’ян і вже напевно не під “прикриттям” комунальної установи.

Зрештою батьки повинні мати вибір: віддавати дитину навчатись у приватний садочок або ні, готові вони платити за додаткові послуги чи ні.

Але що найбільше дивує, дратує – пані Савка знайшла собі “дах” для свого бізнесу у комунальному садку – у закладі навчається багато дітей депутатів (в тому числі й народних), прокурорів, суддів та інших високопосадовців, в результаті чого рішення судів, сесій міської ради та різноманітних комісій просто скасовуються на «законних» підставах.

Я щиро сподіваюсь, що ситуація матиме позитивний, а головне справедливий результат і дітки зможуть піти у хороший садочок, здобуватимуть якісну дошкільну освіту, а всі проблеми, пов’язані із приватною і частково незаконною діяльністю Марії Савки владнаються у законних спосіб”, – йдеться у повідомленні.

Leave a Reply