Як у Львові спалили опудало Садового

0
647

У Львові під міською радою триває пікет, участь в якому беруть кілька десятків молодих людей з закритими обличчями з різних регіонів. В масках та балаклавах вони запалювали фаєри та спалили опудало міського голови Андрія Садового, пише ЗІК.

Як пояснив організатор акції Олексій Свинаренко, у такий спосіб організація «Національний спротив» заявляє про створення у Львові свого осередку. Прихильники організації звинувачують Андрія Садового у корупції, зв’язках із силовими структурами інших країн. А через його висловлювання щодо вбитої активістки Катерини Гандзюк, вважають, що Садовий не повинен бути мером Львова.

«Це мистецький перформенс. Для того, щоб акція була помічена суспільством, вона не має бути нудною. У правих в Європі є таке поняття, як марш безсмертних, коли люди виходили, показуючи, що у них є вищі життєві цінності, аніж життя заради себе. Сьогодні маски символізують, що в них (учасників акції, – авт.) немає емоцій і вони вже є безсмертними, бо вже роблять свій вклад в історію України», – зазначив керівник організації «Національний спротив» Олексій Свинаренко.

Він пояснив, до Львова пікетувати мерію приїхали молоді хлопці з інших регіонів, зокрема, з Одеси та Києва, тому і розмовляють російською. Учасники акції палили фаєри, а також спалили опудало мера Андрія Садового.


Leave a Reply